VETERINAR CALVARIA S.R.L.
CUI 31076971 · J12/68/2013
VETERINAR CALVARIA S.R.L. are CUI 31076971, nr. de înregistrare J12/68/2013, înmatriculată pe 11.01.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 385.343 lei, profit net 71.600 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 385 mii lei · mediana 172 mii lei | 224% din mediană |
| Profit net | 72 mii lei · mediana 31 mii lei | 227% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 18.6% · mediana 23.7% | 78% din mediană |
| Cifră pe salariat | 96 mii lei · mediana 176 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 385.343 | 168.079 | 295.290 | 292.100 | 296.093 | 298.013 | 297.865 | 299.157 | 219.074 | 186.927 | 115.116 | 39.235 | 14.792 |
| Venituri totale | 385.607 | 168.079 | 295.317 | 308.527 | 296.233 | 298.087 | 322.615 | 299.157 | 219.074 | 187.302 | 115.116 | 39.235 | 14.792 |
| Cheltuieli totale | 302.972 | 104.594 | 118.658 | 98.819 | 269.002 | 207.808 | 325.566 | 300.635 | 163.269 | 160.068 | 118.420 | 46.756 | 44.646 |
| Profit / pierdere brută | 82.635 | 63.485 | 176.659 | 209.708 | 27.231 | 90.279 | -2.951 | -1.478 | 55.805 | 27.234 | -3.304 | -7.521 | -29.854 |
| Profit / pierdere netă | 71.600 | 54.687 | 174.624 | 207.393 | 25.099 | 86.945 | -5.511 | -4.471 | 52.693 | 23.615 | -6.659 | -8.700 | -30.309 |
| Active imobilizate | 222.715 | 236.876 | 251.561 | 271.549 | 295.436 | 313.246 | 374.915 | 315.898 | 305.109 | 309.164 | 194.033 | 1.167 | 2.167 |
| Active circulante | 33.094 | 30.931 | 22.992 | 16.730 | 20.442 | 153.484 | 119.419 | 71.271 | 85.745 | 63.881 | 65.187 | 42.840 | 18.876 |
| Stocuri | 4.748 | 7.178 | 4.730 | 4.946 | 2.970 | 144.980 | 107.548 | 59.778 | 76.969 | 56.804 | 55.853 | 42.176 | 18.672 |
| Creanțe | 18.544 | 1.532 | 8.890 | 6.060 | 4.685 | 3.521 | 1.000 | — | — | — | 744 | 270 | 195 |
| Casa și conturi la bănci | 9.802 | 22.221 | 9.372 | 5.724 | 12.787 | 4.983 | 10.871 | 11.493 | 8.776 | 7.077 | 8.590 | 394 | 9 |
| Cheltuieli în avans | — | 59 | 13.250 | 26.382 | 39.573 | 52.764 | 788 | 2.371 | 1.583 | — | — | — | — |
| Datorii | 111.820 | 19.844 | 60.773 | 20.676 | 222.545 | 411.687 | 474.290 | 363.197 | 361.623 | 394.924 | 304.689 | 82.816 | 51.152 |
| Capitaluri proprii | 143.989 | 248.022 | 227.030 | 293.985 | 132.906 | 107.807 | 20.832 | 26.343 | 30.814 | -21.879 | -45.469 | -38.809 | -30.109 |
| Capital subscris vărsat | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.01.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VETERINAR CALVARIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/68/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/68/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-01-11 |
| Sediu social | Cal. Floreşti, 2C, spaţiul comercial 42, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.2C, SPAŢIUL COMERCIAL 42, BL.A1C |
| Telefon | 0744971545 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3 SPOT SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALBASTRA CASA DE EDITURA SRL | aceeași clădire |
| AMIC IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ANNGIE DENTAL CLINIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARMADILLO SRL | aceeași clădire |
| ARRM PRO CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ARTA, FLORI, AROME S.R.L. | aceeași clădire |
| BIG FITNESS S.R.L. | aceeași clădire |
| BLR AUTO INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| CALVARIAPET S.R.L. | aceeași clădire |
| CARDIPULS SRL | aceeași clădire |
| CATELEN 2009 SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7500 | 2017 – 2025 |
| 4776 | 2013 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25