GASANGRI SRL
CUI 31177950 · J12/299/2013
GASANGRI SRL are CUI 31177950, nr. de înregistrare J12/299/2013, înmatriculată pe 04.02.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2022: cifră de afaceri 16.134 lei, pierdere netă 46.864 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 3 mii lei · mediana 1 mii lei | 202% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 16.134 | 616.427 | 768.066 | 1.982.460 | 1.228.195 | 490.427 | — | — | 0 | 37.184 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 16.134 | 616.427 | 770.592 | 1.984.646 | 1.239.353 | 490.427 | 0 | 0 | 0 | 37.184 |
| Cheltuieli totale | -2.617 | 10.822 | 32.219 | 62.514 | 1.335.364 | 761.601 | 1.857.081 | 1.122.992 | 643.744 | 11.781 | — | 788 | 73.725 |
| Profit / pierdere brută | 2.617 | -10.822 | -32.219 | -46.380 | -718.937 | 8.991 | 127.565 | 116.361 | -153.317 | -11.781 | 0 | -788 | -36.541 |
| Profit / pierdere netă | 2.617 | -10.822 | -32.219 | -46.864 | -722.129 | 1.255 | 107.673 | 103.931 | -158.225 | -11.781 | 0 | -788 | -37.224 |
| Active imobilizate | 7.653 | 9.035 | 17.149 | 37.416 | 50.113 | 202.289 | 254.689 | 235.016 | 10.446 | — | 442 | 442 | 442 |
| Active circulante | 1.806 | 1.807 | 1.807 | 1.838 | 165.488 | 653.966 | 621.353 | 80.419 | 62.726 | 45.160 | 4.579 | -1.087 | 4.998 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 127.256 | 31.603 | 27.387 | 6.044 | 4.379 | 4.379 | 4.379 | 3.177 |
| Creanțe | 1.806 | 1.807 | 1.807 | 803 | 13.419 | 16.112 | 504.268 | 8.580 | 12.570 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 1.035 | 152.069 | 510.598 | 85.482 | 43.218 | 43.979 | 40.781 | 200 | -5.466 | 1.821 |
| Datorii | 668.090 | 672.090 | 669.383 | 657.462 | 786.945 | 705.123 | 726.292 | 274.491 | 280.530 | 94.753 | 42.833 | 37.167 | 42.464 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 347 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -658.631 | -661.248 | -650.427 | -618.208 | -571.344 | 150.785 | 149.750 | 40.944 | -207.358 | -49.593 | -37.812 | -37.812 | -37.024 |
| Capital subscris vărsat | 144.810 | 144.810 | 144.810 | 144.810 | 144.810 | 144.810 | 145.030 | 145.030 | 660 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 4 | 13 | 19 | 13 | 7 | — | — | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.02.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GASANGRI SRL |
| Nr. reg. com. | J12/299/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/299/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-02-04 |
| Sediu social | Str. Pădurii, 13, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PĂDURII, NR.13 |
| Telefon | 0728287005 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANIMA LP & GH SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY PET SHOP SRL | aceeași clădire |
| BLAST FITNESS & SWIM S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE VOIP SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARPATHIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CMT WORK AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| DIREN EXIM SRL | aceeași clădire |
| ECOMIND CONSULT SRL | aceeași clădire |
| ELECTUS MEDICAL AESTHETICS S.R.L. | aceeași clădire |
| HAPCA TENNIS CLUB S.R.L. | aceeași clădire |
| LACHAPPEL BAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEAF4LIFE SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 36165859 | ANIMA LP & GH SRL inactiv |
| 37679564 | LEAF4LIFE SRL inactiv |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25