QUARTZ DATA MANAGEMENT SRL
CUI 31239262 · J2013001975406
QUARTZ DATA MANAGEMENT SRL are CUI 31239262, nr. de înregistrare J2013001975406, înmatriculată pe 15.02.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6290. În 2025: cifră de afaceri 183.026 lei, profit net 60.923 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 183 mii lei · mediana 287 mii lei | 64% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 114 mii lei | 54% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 33.3% · mediana 45.3% | 74% din mediană |
| Cifră pe salariat | 183 mii lei · mediana 297 mii lei | 62% din mediană |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 183.026 | 168.233 | 177.252 | 187.771 | 162.807 | 173.909 | 177.101 | 206.839 | 196.070 | 193.970 | 177.861 | 122.538 | 65.336 |
| Venituri totale | 183.836 | 168.236 | 177.285 | 187.768 | 162.827 | 178.382 | 177.105 | 206.840 | 196.088 | 193.970 | 178.264 | 122.538 | 65.338 |
| Cheltuieli totale | 117.584 | 124.331 | 125.233 | 121.187 | 101.187 | 89.055 | 104.105 | 95.865 | 113.984 | 92.011 | 59.286 | 48.112 | 36.225 |
| Profit / pierdere brută | 66.252 | 43.905 | 52.052 | 66.581 | 61.640 | 89.327 | 73.000 | 110.975 | 82.104 | 101.959 | 118.978 | 74.426 | 29.113 |
| Profit / pierdere netă | 60.923 | 39.311 | 50.314 | 64.742 | 60.298 | 87.710 | 71.229 | 108.907 | 80.143 | 97.039 | 113.630 | 70.750 | 27.153 |
| Active imobilizate | 280 | 2.713 | 2.738 | 1.776 | 842 | 521 | 200 | 100 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 91.179 | 82.934 | 69.305 | 280.600 | 287.879 | 278.048 | 219.559 | 221.837 | 171.504 | 222.250 | 178.105 | 78.366 | 31.896 |
| Creanțe | — | 1.069 | 347 | 137 | 642 | — | 72 | 8 | 5 | 10.656 | 10.451 | 10.000 | 10.000 |
| Casa și conturi la bănci | 91.179 | 81.865 | 68.958 | 280.463 | 287.237 | 278.048 | 219.487 | 221.829 | 171.499 | 211.594 | 167.654 | 68.366 | 21.896 |
| Datorii | 18.248 | 30.719 | 7.731 | 86.412 | 7.995 | 5.561 | 8.145 | 6.289 | 7.396 | 113.066 | 5.390 | 7.376 | 4.543 |
| Capitaluri proprii | 73.211 | 54.928 | 64.312 | 195.964 | 280.726 | 273.008 | 211.614 | 215.648 | 164.108 | 109.184 | 172.715 | 70.990 | 27.353 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.02.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6290 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | QUARTZ DATA MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001975406 |
| EUID | ROONRC.J2013001975406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-02-15 |
| Sediu social | Bld. Timişoara, 29, PARTER, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD TIMIŞOARA, NR.29, PARTER, BL.C, SC.1, AP.2 |
| Telefon | 0723574735 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADSB LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLU FER TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANVECOM 2000 SRL inactiv | aceeași clădire |
| APOLODOR CONSTRUCT INSTAL SRL | aceeași clădire |
| BLUE POINT ADV SRL inactiv | aceeași clădire |
| C&C OLTEF - CO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARPATI ADMINISTRATOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASIANE FIN SRL | aceeași clădire |
| CLASS AGENT SRL | aceeași clădire |
| COETEREO S.R.L. | aceeași clădire |
| COLOR CUBE S.R.L. | aceeași clădire |
| CRAFT INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6290 | 2025 |
| 6209 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08