GARAY-GATE SRL
CUI 31244447 · J19/43/2013
GARAY-GATE SRL are CUI 31244447, nr. de înregistrare J19/43/2013, înmatriculată pe 18.02.2013. Sediul social e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4329. În 2025: cifră de afaceri 250.794 lei, profit net 55.666 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 251 mii lei · mediana 221 mii lei | 114% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 19 mii lei | 298% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 22.2% · mediana 9.3% | 239% din mediană |
| Cifră pe salariat | 125 mii lei · mediana 141 mii lei | 89% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 250.794 | 203.310 | 209.101 | 220.380 | 118.240 | 102.598 | 73.530 | 40.639 | 49.646 | 38.164 | 50.442 | 59.371 | 36.063 |
| Venituri totale | 259.794 | 232.119 | 225.674 | 233.880 | 118.240 | 102.598 | 73.531 | 40.639 | 49.646 | 38.164 | 50.443 | 59.371 | 36.063 |
| Cheltuieli totale | 201.893 | 184.868 | 228.629 | 172.009 | 90.594 | 48.817 | 46.282 | 33.567 | 26.352 | 18.814 | 39.641 | 37.515 | 24.918 |
| Profit / pierdere brută | 57.901 | 47.251 | -2.955 | 61.871 | 27.646 | 53.781 | 27.249 | 7.072 | 23.294 | 19.350 | 10.802 | 21.856 | 11.145 |
| Profit / pierdere netă | 55.666 | 45.272 | -4.732 | 60.349 | 25.115 | 51.154 | 25.180 | 5.853 | 21.804 | 18.205 | 9.288 | 20.075 | 10.063 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 962 | 962 | 962 | 962 |
| Active circulante | 333.150 | 281.472 | 247.864 | 212.220 | 169.334 | 149.738 | 96.962 | 75.678 | 84.139 | 58.831 | 42.104 | 35.269 | 11.630 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 5.902 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 34.422 | 13.246 | 29.932 | 10.250 | 13.388 | 10.951 | 21.547 | 208 | — | — | 350 | 12.443 | — |
| Casa și conturi la bănci | 298.728 | 68.226 | 217.932 | 201.970 | 155.946 | 132.885 | 75.415 | 75.470 | 84.139 | 58.831 | 41.754 | 22.826 | 11.630 |
| Datorii | 39.659 | 43.647 | 55.311 | 14.934 | 32.397 | 8.969 | 7.347 | 11.243 | 4.503 | 1.962 | 3.440 | 5.893 | 2.329 |
| Capitaluri proprii | 293.491 | 237.825 | 192.553 | 197.286 | 136.937 | 140.769 | 89.615 | 64.435 | 79.636 | 57.831 | 39.626 | 30.338 | 10.263 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.02.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc |
| CAEN principal | 4329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GARAY-GATE SRL |
| Nr. reg. com. | J19/43/2013 |
| EUID | ROONRC.J19/43/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-02-18 |
| Sediu social | Bld. Independenţei, 9, Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.9, AP.14 |
| Telefon | 0751052691 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NOMINAL SRL inactiv | 29 m |
| PROD-COM-ELA SRL | 29 m |
| ELECTRO-BLUEPRINT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 59 m |
| REXPERT S.R.L. | 59 m |
| CONTI 4 YOU SRL inactiv | 86 m |
| FAMLINTERN SRL inactiv | 91 m |
| COD.R S.R.L. | 94 m |
| DELVAUX SRL inactiv | 94 m |
| FINAL SALE SHOP SRL | 94 m |
| GYORGY ALPAR CONSTRUCT SRL inactiv | 94 m |
| MISANATI BUFET-PRESS SRL inactiv | 94 m |
| PURE DROP S.R.L. | 94 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4329 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Harghita
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25