MCI PERFECT SOLUTION S.R.L.
CUI 31263007 · J2013000459356
MCI PERFECT SOLUTION S.R.L. are CUI 31263007, nr. de înregistrare J2013000459356, înmatriculată pe 21.02.2013. Sediul social e în Sat Beregsău Mare, Comuna Săcălaz, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4755. În 2025: cifră de afaceri 1.157.046 lei, profit net 158.461 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 199 mii lei | 582% din mediană |
| Profit net | 158 mii lei · mediana 3 mii lei | de 56× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 13.7% · mediana 1.6% | 856% din mediană |
| Cifră pe salariat | 386 mii lei · mediana 224 mii lei | 172% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.157.046 | 861.265 | 872.462 | 1.237.801 | 828.830 | 851.825 | 574.092 | 1.757.681 | 900.767 | 759.971 | 601.331 | 304.853 | 189.285 |
| Venituri totale | 1.157.908 | 863.089 | 878.368 | 1.237.827 | 828.830 | 851.825 | 574.093 | 1.758.437 | 900.768 | 759.971 | 601.332 | 304.854 | 189.285 |
| Cheltuieli totale | 968.525 | 1.162.457 | 977.041 | 910.425 | 757.027 | 749.176 | 525.239 | 1.205.493 | 721.991 | 740.583 | 501.636 | 327.822 | 182.016 |
| Profit / pierdere brută | 189.383 | -299.368 | -98.673 | 327.402 | 71.803 | 102.649 | 48.854 | 552.944 | 178.777 | 19.388 | 99.696 | -22.968 | 7.269 |
| Profit / pierdere netă | 158.461 | -320.902 | -106.156 | 316.880 | 63.465 | 95.645 | 43.110 | 535.354 | 158.222 | 16.286 | 87.165 | -22.968 | 1.590 |
| Active imobilizate | 14.702 | 31.214 | 47.276 | 63.781 | 3.018 | 8.877 | 14.734 | 23.727 | 6.083 | 6.661 | 10.662 | 13.605 | 5.668 |
| Active circulante | 677.186 | 361.236 | 606.820 | 876.666 | 434.949 | 342.756 | 933.573 | 818.218 | 530.094 | 166.921 | 127.460 | 31.741 | 60.169 |
| Stocuri | 540.707 | 155.628 | 509.299 | 595.267 | 205.139 | 125.583 | 117.250 | 181.180 | 97.758 | 15.971 | — | 0 | 29.500 |
| Creanțe | 74.205 | 159.931 | 34.092 | 147.246 | 92.724 | 150.807 | 792.723 | 624.120 | 381.760 | 87.763 | 56.744 | 24.047 | 22.757 |
| Casa și conturi la bănci | 62.274 | 45.677 | 63.429 | 134.153 | 137.086 | 66.366 | 23.600 | 12.918 | 50.576 | 63.187 | 70.716 | 7.694 | 7.912 |
| Datorii | 661.868 | 520.891 | 453.810 | 460.093 | 274.493 | 251.625 | 194.974 | 131.722 | 361.309 | 156.936 | 72.035 | 66.424 | 56.437 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.510 |
| Capitaluri proprii | 30.020 | -128.441 | 200.286 | 480.354 | 163.474 | 100.008 | 753.333 | 710.223 | 174.868 | 16.646 | 66.087 | -21.078 | 1.890 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.02.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4755 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MCI PERFECT SOLUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000459356 |
| EUID | ROONRC.J2013000459356 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-02-21 |
| Sediu social | , 191/B, CAM. 1, Sat Beregsău Mare Com. Săcălaz, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT BEREGSĂU MARE COM. SĂCĂLAZ, , NR.191/B, CAM. 1 |
| Telefon | 0748219776 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4759 | 2020 – 2025 |
| 4120 | 2018 – 2019 |
| 4333 | 2013 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Timiş
| 1804992 | DENIS & COMPANY SRL |
| 2487787 | SOMN MAGIC SRL |
| 2507841 | PROD COM ROYAL SRL |
| 6722656 | FOR-DETI-TOPO SRL |
| 6807680 | M & D RETAIL TIM SRL |
| 11152462 | POLTERGEIST SRL |
| 14078549 | COSMINI-PREST SRL |
| 14434735 | PRO-DOOR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25