MFO HOLDING DEZVOLTARE MANAGEMENT SI INVESTITII SRL
CUI 31270225 · J2013000163101
MFO HOLDING DEZVOLTARE MANAGEMENT SI INVESTITII SRL are CUI 31270225, nr. de înregistrare J2013000163101, înmatriculată pe 22.02.2013. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6421. În 2021: cifră de afaceri 2.892 lei, profit net 339.728 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 297 mii lei · mediana 23 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 2.892 | — | — | — | 6.458 | 6.000 | 2.000 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 747.431 | 400.046 | 261.397 | 967.045 | 346.285 | 4.760 | 1 | 0 | 6.458 | 6.010 | 2.000 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 450.567 | 437.909 | 161.012 | 80.364 | 6.353 | 5.886 | 4.236 | 5.478 | 12.456 | 5.168 | 4.978 | 2.450 | 2.096 |
| Profit / pierdere brută | 296.864 | -37.863 | 100.385 | 886.681 | 339.932 | -1.126 | -4.235 | -5.478 | -5.998 | 842 | -2.978 | -2.450 | -2.096 |
| Profit / pierdere netă | 296.864 | -37.863 | 100.385 | 885.550 | 339.728 | -1.269 | -4.235 | -5.478 | -6.253 | 662 | -3.038 | -2.450 | -2.096 |
| Active imobilizate | 11.281.475 | 11.159.409 | 10.420.666 | 10.213.160 | 8.933.220 | 8.933.000 | 1.993.520 | 1.991.270 | 1.993.369 | 1.993.549 | 1.964.038 | 5.244 | — |
| Active circulante | 151.202 | 192.376 | 168.737 | 263.922 | 347.335 | 133.738 | 164.056 | 69.113 | 69.770 | 354 | 1.052 | 1.403 | 120 |
| Creanțe | 150.053 | 188.635 | 168.399 | 261.752 | 320.832 | 92.399 | 123.943 | 68.983 | 68.983 | 100 | 950 | 100 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.149 | 3.741 | 338 | 2.170 | 26.503 | 41.339 | 40.113 | 130 | 787 | 254 | 102 | 1.303 | 120 |
| Datorii | 3.063.260 | 3.279.232 | 2.478.987 | 2.467.051 | 2.156.074 | 2.279.093 | 2.177.342 | 2.075.914 | 2.073.192 | 1.999.245 | 1.965.094 | 4.993 | 2.016 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 2.892 | 2.892 | 2.892 | 2.892 | 1.350 | 7.350 | 6.000 | — |
| Capitaluri proprii | 8.369.417 | 8.072.553 | 8.110.416 | 8.010.031 | 7.124.481 | 6.784.753 | -22.658 | -18.423 | -12.945 | -6.692 | -7.354 | -4.346 | -1.896 |
| Capital subscris vărsat | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 6421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MFO HOLDING DEZVOLTARE MANAGEMENT SI INVESTITII SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000163101 |
| EUID | ROONRC.J2013000163101 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-02-22 |
| Sediu social | Aleea Industriilor, 5, birou 205, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ALEEA INDUSTRIILOR, NR.5, BIROU 205 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6420 | 2022 – 2025 |
| 4672 | 2013 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25