GGS SAFE SOLUTIONS SRL
CUI 31300350 · J2023017845400
GGS SAFE SOLUTIONS SRL are CUI 31300350, nr. de înregistrare J2023017845400, înmatriculată pe 25.09.2023. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8001. În 2025: cifră de afaceri 4.228.991 lei, profit net 100.122 lei, 56 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,2 mil lei · mediana 188 mii lei | de 22× mediana |
| Profit net | 100 mii lei · mediana 26 mii lei | 391% din mediană |
| Salariați | 56 · mediana 1 | de 56× mediana |
| Marjă netă | 2.4% · mediana 15.2% | 16% din mediană |
| Cifră pe salariat | 76 mii lei · mediana 127 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.228.991 | 3.714.695 | 3.918.555 | 3.749.859 | 1.082.066 | 289.260 | 222.126 | 68.504 | 73.845 | — | — | 0 | 503.844 |
| Venituri totale | 4.254.476 | 3.714.695 | 4.017.406 | 3.792.296 | 1.082.066 | 289.260 | 222.126 | 68.504 | 73.845 | 0 | 0 | 0 | 504.782 |
| Cheltuieli totale | 4.132.820 | 3.773.042 | 4.064.070 | 3.579.006 | 961.729 | 324.462 | 168.851 | 66.364 | 64.756 | 2.382 | 1.656 | 1.308 | 584.412 |
| Profit / pierdere brută | 121.656 | -58.347 | -46.664 | 213.290 | 120.337 | -35.202 | 53.275 | 2.140 | 9.089 | -2.382 | -1.656 | -1.308 | -79.630 |
| Profit / pierdere netă | 100.122 | -58.347 | -66.321 | 175.393 | 109.516 | -37.935 | 51.054 | 1.455 | 6.874 | -2.382 | -1.656 | -1.308 | -79.630 |
| Active imobilizate | 31.128 | 57.428 | 99.676 | 109.392 | 89.294 | 22.935 | 34.404 | 0 | 134 | — | — | — | 282 |
| Active circulante | 604.348 | 568.822 | 629.745 | 645.629 | 408.009 | 78.202 | 100.105 | 38.503 | 14.579 | 15.524 | 16.006 | 20.162 | 35.423 |
| Stocuri | — | — | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 581.181 | 556.146 | 601.037 | 608.109 | 246.167 | 24.911 | 14.143 | 13.647 | 13.651 | 14.468 | 14.349 | 14.162 | 28.103 |
| Casa și conturi la bănci | 23.167 | 12.676 | 28.681 | 37.520 | 161.842 | 53.291 | 85.962 | 24.856 | 928 | 1.056 | 1.657 | 6.000 | 7.320 |
| Datorii | 579.955 | 670.851 | 715.675 | 612.640 | 450.516 | 163.866 | 159.303 | 114.351 | 92.015 | 100.000 | 98.100 | 100.600 | 114.835 |
| Capitaluri proprii | 55.521 | -44.601 | 13.746 | 142.381 | 46.787 | -62.729 | -24.794 | -75.848 | -77.302 | -84.476 | -82.094 | -80.438 | -79.130 |
| Capital subscris vărsat | 800 | 800 | 800 | 1.000 | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 56 | 58 | 67 | 69 | 27 | 9 | 4 | 3 | — | — | — | — | 40 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 25.09.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GGS SAFE SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2023017845400 |
| EUID | ROONRC.J2023017845400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-09-25 |
| Sediu social | Str. Foişorului, 145B, Camerele 1-2, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FOIŞORULUI, NR.145B, CAMERELE 1-2, ET.1 |
| Telefon | 0731466596 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AQUAVENTURA WATER PARK SPA S.R.L. | aceeași clădire |
| MASTERBOY SRL inactiv | aceeași clădire |
| SFA ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CHECKER SOFTWARE SYSTEMS SRL inactiv | aceeași clădire |
| E-STAR ALTERNATIVE ENERGY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EAST BALKANS 2009 SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROVIP AUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| OPAL PRODUCTIE MOBILA SRL inactiv | aceeași clădire |
| SERVICIOS INTEGRALES DE COMUNICACION Y PUBLICIDAD B & F MARKETING SL MADRID-SUCURSALA BUCURESTI inactiv | aceeași clădire |
| IMPERIUM CREATIVE BUSSINES S.R.L. | 23 m |
| TAXI MANIA SRL inactiv | 23 m |
| ROMOB 97 SRL | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 8001 | 2025 |
| 8010 | 2023 – 2024 |
| 8110 | 2022 |
| 8010 | 2013 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25