DALIN COŞ EXPERT S.R.L.
CUI 31324457 · J2013000252201
DALIN COŞ EXPERT S.R.L. are CUI 31324457, nr. de înregistrare J2013000252201, înmatriculată pe 06.03.2013. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8122. În 2025: cifră de afaceri 299.888 lei, profit net 150.949 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-12 | SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUNEDOARA | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 860 lei |
| 2024-04-15 | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE" | Servicii de reparare si intretinere (Rev | 3 mii lei |
| 2024-04-03 | Municipiul Hunedoara | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 317 lei |
| 2024-04-03 | Municipiul Hunedoara | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 317 lei |
| 2024-04-01 | Municipiul Hunedoara | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 634 lei |
| 2024-04-01 | Municipiul Hunedoara | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 634 lei |
| 2024-03-27 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TRAIAN LALES | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 634 lei |
| 2024-01-12 | COMUNA MARTINESTI (CONSILIUL LOCAL) | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 2 mii lei |
| 2024-01-09 | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNA | Servicii de curatare a cuptoarelor si a | 3 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 300 mii lei · mediana 188 mii lei | 159% din mediană |
| Profit net | 151 mii lei · mediana 26 mii lei | 590% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 50.3% · mediana 15.2% | 331% din mediană |
| Cifră pe salariat | 300 mii lei · mediana 127 mii lei | 237% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 299.888 | 299.895 | 295.445 | 297.704 | 297.699 | 229.092 | 184.360 | 207.369 | 154.437 | 73.910 | 105.810 | 17.093 | 18.354 |
| Venituri totale | 299.902 | 299.903 | 295.463 | 297.730 | 297.711 | 229.266 | 184.383 | 207.382 | 154.445 | 73.918 | 105.812 | 17.095 | 18.361 |
| Cheltuieli totale | 146.014 | 136.916 | 142.130 | 122.918 | 185.442 | 97.785 | 107.390 | 73.750 | 59.248 | 32.912 | 57.968 | 27.511 | 24.348 |
| Profit / pierdere brută | 153.888 | 162.987 | 153.333 | 174.812 | 112.269 | 131.481 | 76.993 | 133.632 | 95.197 | 41.006 | 47.844 | -10.416 | -5.987 |
| Profit / pierdere netă | 150.949 | 159.996 | 150.378 | 171.825 | 109.292 | 129.190 | 75.148 | 131.557 | 91.858 | 38.790 | 44.670 | -10.931 | -6.538 |
| Active imobilizate | — | — | 1.632 | 3.543 | 6.748 | 6.194 | 8.236 | 7.336 | 8.826 | 5.937 | 6.687 | 7.517 | 401 |
| Active circulante | 180.195 | 183.031 | 162.031 | 179.991 | 106.759 | 130.313 | 81.697 | 127.956 | 86.591 | 35.284 | 35.577 | 2.854 | 11.044 |
| Stocuri | — | 535 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 140.550 | 500 | 20.355 | — | 3.085 | 14.172 | 1.629 | 15.968 | 29.004 | 4.730 | 3.050 | 0 | 4.650 |
| Casa și conturi la bănci | 39.645 | 181.996 | 141.676 | 179.991 | 103.674 | 116.141 | 80.068 | 111.988 | 57.587 | 30.554 | 32.527 | 2.854 | 6.394 |
| Datorii | 29.539 | 22.795 | 13.045 | 11.469 | 3.975 | 7.077 | 14.545 | 3.495 | 3.319 | 2.191 | 14.863 | 27.640 | 17.783 |
| Capitaluri proprii | 150.656 | 160.236 | 150.618 | 172.065 | 109.532 | 129.430 | 75.388 | 131.797 | 92.098 | 39.030 | 27.401 | -17.269 | -6.338 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.03.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 8122 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DALIN COŞ EXPERT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000252201 |
| EUID | ROONRC.J2013000252201 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-06 |
| Sediu social | Str. Mureşului, 2, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. MUREŞULUI, NR.2, BL.C3, SC.D, ET.4, AP.80 |
| Telefon | 0728972838 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALISTAR TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| DALIN ACHCV S.R.L. | aceeași clădire |
| DREAM NIGHT LIFE S.R.L. | aceeași clădire |
| FELIKLASERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| GRUP RADU & ROMINA S.R.L. | aceeași clădire |
| INFO SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ITAL DESIGNER SRL inactiv | aceeași clădire |
| PROVITAL C&B S.R.L. | aceeași clădire |
| RIELANAS CONT S.R.L. | aceeași clădire |
| ROXAL SPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| SUMMER DRINKS SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCEPT IZABELA STYLE S.R.L. inactiv | 44 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8122 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25