PROPERTYBOOK SRL
CUI 31338711 · J2013000740124
PROPERTYBOOK SRL are CUI 31338711, nr. de înregistrare J2013000740124, înmatriculată pe 08.03.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5829. În 2025: cifră de afaceri 23.628 lei, profit net 15.125 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 158 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 40 mii lei | 38% din mediană |
| Marjă netă | 64% · mediana 36.4% | 176% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.628 | 6.130 | 866 | 2.167 | 92.058 | 18.065 | 48.705 | 57.013 | 90.962 | 90.908 | 53.815 | 34.737 | 3.088 |
| Venituri totale | 23.628 | 6.130 | 866 | 2.167 | 101.737 | 18.065 | 48.712 | 57.013 | 90.962 | 90.908 | 53.815 | 34.737 | 3.088 |
| Cheltuieli totale | 5.796 | 3.451 | 13.637 | 8.928 | 146.883 | 19.070 | 44.216 | 43.887 | 76.502 | 79.833 | 48.226 | 31.442 | 2.268 |
| Profit / pierdere brută | 17.832 | 2.679 | -12.771 | -6.761 | -45.146 | -1.005 | 4.496 | 13.126 | 14.460 | 11.075 | 5.589 | 3.295 | 820 |
| Profit / pierdere netă | 15.125 | 2.560 | -12.771 | -6.833 | -47.908 | -1.510 | 3.035 | 11.416 | 11.731 | 8.348 | 3.975 | 2.253 | 727 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 183 | — | — | — | — | — | — | 203 |
| Active circulante | 36.333 | 25.264 | 24.948 | 18.012 | 24.297 | 36.303 | 27.405 | 28.457 | 29.930 | 13.169 | 12.255 | 6.975 | 2.275 |
| Creanțe | 23.488 | 21.110 | 18.867 | 18.007 | 16.799 | 15.665 | 12.207 | 13.646 | 9.982 | 3.615 | 1.014 | 956 | 585 |
| Casa și conturi la bănci | 12.845 | 4.154 | 6.081 | 5 | 7.498 | 20.638 | 15.198 | 14.811 | 19.948 | 9.554 | 11.241 | 6.019 | 1.690 |
| Datorii | 66.269 | 70.325 | 72.570 | 52.863 | 52.315 | 6.917 | 6.534 | 7.222 | 9.611 | 4.581 | 5.101 | 3.795 | 1.551 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 9.679 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -29.936 | -45.061 | -47.622 | -34.851 | -28.018 | 19.890 | 20.871 | 21.235 | 20.319 | 8.588 | 7.154 | 3.180 | 927 |
| Capital subscris vărsat | 730 | 730 | 730 | 730 | 730 | 730 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5829 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROPERTYBOOK SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000740124 |
| EUID | ROONRC.J2013000740124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-08 |
| Sediu social | Aleea Bucura, 3A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BUCURA, NR.3A, ET.3, AP.37 |
| Telefon | 0766380107 |
| Web | www.propertybook.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMINDA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRAMS MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| DRAMS PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| DRASO SURG S.R.L. | aceeași clădire |
| DUDUC SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| LUNA CLEANING MAGIC S.R.L. | aceeași clădire |
| MTC COFFEE SRL inactiv | aceeași clădire |
| REFUGIUL GURMANZILOR SRL | aceeași clădire |
| SATURN CLEANING S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART SPRINT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STEDAN SRL | aceeași clădire |
| TERMISTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5829 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 30587706 | MTC COFFEE SRL inactiv |
| 47879640 | SMART SPRINT S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
| 205529 | TRANSART SRL |
| 5360809 | CONTROL DATA SYSTEMS SRL |
| 5869110 | REI SOFT SRL |
| 7096500 | DATAPROTECT SRL |
| 7501335 | 1000 SOFT COMPUTER SRL |
| 10995336 | GSR GRUP SRL |
| 12199030 | POWER MAGIC SRL |
| 12844259 | QSOUND SOFT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25