STE AUTOPARTS S.R.L.
CUI 31348600 · J2013000212331
STE AUTOPARTS S.R.L. are CUI 31348600, nr. de înregistrare J2013000212331, înmatriculată pe 12.03.2013. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4672. În 2025: cifră de afaceri 206.627 lei, profit net 20.112 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 207 mii lei · mediana 199 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 3 mii lei | 710% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.7% · mediana 1.6% | 606% din mediană |
| Cifră pe salariat | 207 mii lei · mediana 224 mii lei | 92% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 206.627 | 371.077 | 297.182 | 197.022 | 181.730 | 238.100 | 285.954 | 219.193 | 120.998 | 73.164 | 233.941 | 123.393 |
| Venituri totale | 207.032 | 378.839 | 297.620 | 197.082 | 184.552 | 238.321 | 285.977 | 219.425 | 122.892 | 73.337 | 234.723 | 123.393 |
| Cheltuieli totale | 185.057 | 195.248 | 213.660 | 138.122 | 123.822 | 156.803 | 176.869 | 152.159 | 108.212 | 72.673 | 216.883 | 98.021 |
| Profit / pierdere brută | 21.975 | 183.591 | 83.960 | 58.960 | 60.730 | 81.518 | 109.108 | 67.266 | 14.680 | 664 | 17.840 | 25.372 |
| Profit / pierdere netă | 20.112 | 178.314 | 81.369 | 57.285 | 59.682 | 79.135 | 100.476 | 64.990 | 12.047 | -1.535 | 10.801 | 21.670 |
| Active imobilizate | 240 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 165 |
| Active circulante | 781.064 | 887.350 | 682.167 | 593.197 | 463.428 | 411.747 | 387.232 | 263.301 | 235.876 | 185.153 | 210.894 | 110.631 |
| Stocuri | 642.815 | 834.529 | 634.680 | 531.890 | 430.896 | 404.666 | 378.059 | 260.978 | 225.678 | 149.654 | 197.532 | 109.055 |
| Creanțe | 113.657 | 43.589 | 27.353 | 15.265 | 7.024 | 4.764 | 4.100 | 1.594 | 5.680 | 34.552 | 13.066 | 7 |
| Casa și conturi la bănci | 24.592 | 9.232 | 20.134 | 46.042 | 25.508 | 2.317 | 5.073 | 729 | 4.518 | 947 | 296 | 1.569 |
| Cheltuieli în avans | 200 | 200 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 90.011 | 216.170 | 189.100 | 181.540 | 167.672 | 148.913 | 178.583 | 155.128 | 192.693 | 154.017 | 178.223 | 88.926 |
| Capitaluri proprii | 691.493 | 671.380 | 493.067 | 411.657 | 295.756 | 262.834 | 208.649 | 108.173 | 43.183 | 31.136 | 32.671 | 21.870 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4672 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STE AUTOPARTS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000212331 |
| EUID | ROONRC.J2013000212331 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-12 |
| Sediu social | Str. George Topârceanu, 2 B, camera 2, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. GEORGE TOPÂRCEANU, NR.2 B, CAMERA 2 |
| Telefon | 0744883754 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COSSETE ONLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| PATISERIA BUCOVINA S.R.L. | 68 m |
| PHOTO 4 MEMORIES S.R.L. inactiv | 68 m |
| VOLTMAN ELECTRIC S.R.L. | 68 m |
| BE.YOU.TIFUL BY ALINA BÎRLEANU S.R.L. | 139 m |
| CAEPITT DUO PROD S.R.L. inactiv | 139 m |
| CIAO TRANSPORT S.R.L. | 139 m |
| DANITA ECOM S.R.L. | 139 m |
| GEL LOGISTIC S.R.L. inactiv | 139 m |
| PORTUGAL EXPRESS S.R.L. inactiv | 139 m |
| TRANU SRL | 139 m |
| INOVATIV CORPORATION S.R.L. | 165 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4531 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Suceava
| 716388 | TRUCK FULLSERVICE S.R.L. |
| 734759 | MAGIC SRL |
| 7961244 | FLORDAN COM SRL |
| 9820616 | RAILEX S.A. |
| 16059446 | AUTO TIME SRL |
| 19220546 | YOHANWALTER SRL |
| 20986009 | COTUNING SRL |
| 23050164 | MULTI CAR DIVISION S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25