H3M HAIR STUDIO S.R.L.
CUI 31349834 · J2013000779126
H3M HAIR STUDIO S.R.L. are CUI 31349834, nr. de înregistrare J2013000779126, înmatriculată pe 12.03.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 17.600 lei, pierdere netă 892 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 18 mii lei · mediana 129 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | -892 lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -5.1% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 17.600 | 27.200 | 25.200 | 14.500 | 12.000 | 6.000 | — | 1.230 | 2.801 | 2.680 | — |
| Venituri totale | 17.785 | 27.200 | 25.200 | 14.500 | 12.000 | 6.000 | 0 | 1.275 | 3.256 | 4.487 | 0 |
| Cheltuieli totale | 18.141 | 27.605 | 11.874 | 9.360 | 274 | 780 | 967 | 1.360 | 4.694 | 34.781 | 1.121 |
| Profit / pierdere brută | -356 | -405 | 13.326 | 5.140 | 11.726 | 5.220 | -967 | -85 | -1.438 | -30.294 | -1.121 |
| Profit / pierdere netă | -892 | -432 | 11.194 | 4.705 | 11.366 | 5.040 | -967 | -124 | -1.536 | -30.429 | -1.121 |
| Active imobilizate | 13.063 | 6.652 | 18.097 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 17.176 | 23.286 | 19.141 | 24.549 | 25.314 | 19.493 | 18.143 | 17.919 | 16.960 | 12.435 | 5.105 |
| Stocuri | 12.635 | 12.635 | 11.035 | 16.112 | 23.061 | 19.383 | 17.983 | 17.078 | 16.386 | 12.220 | 4.905 |
| Creanțe | 442 | 472 | 1.649 | 49 | 49 | — | 37 | 175 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.099 | 10.179 | 6.457 | 8.388 | 2.204 | 110 | 123 | 666 | 574 | 215 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 98 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 33.332 | 32.041 | 38.909 | 37.415 | 42.885 | 48.430 | 52.120 | 50.929 | 49.846 | 43.785 | 6.026 |
| Capitaluri proprii | -2.995 | -2.103 | -1.671 | -12.866 | -17.571 | -28.937 | -33.977 | -33.010 | -32.886 | -31.350 | -921 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | H3M HAIR STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000779126 |
| EUID | ROONRC.J2013000779126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-12 |
| Sediu social | Str. Dunării, 20B, parter. spațiul comercial nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.20B, PARTER. SPAȚIUL COMERCIAL NR. 2, SC.C1 |
| Telefon | 0745656400 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AREV IT CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| CERTASIG - SOCIETATE DE ASIGURARE SI REASIGURARE SA BUCURESTI SUCURSALA CLUJ NAPOCA | aceeași clădire |
| CONCEPT ROAD SRL | aceeași clădire |
| CONPROEX DESIGN STUDIO SRL | aceeași clădire |
| CONT SAL PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| DATRAPO S.R.L. | aceeași clădire |
| DERMOEPIL S.R.L. | aceeași clădire |
| DRAMATECH S.R.L. | aceeași clădire |
| EGO BEAUTY STUDIO SRL | aceeași clădire |
| EVOQON S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HQ STUDIO BULEVARD SRL | aceeași clădire |
| IDEI OUT OF THE BOX S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (33)
Sunt 33 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25