3D FUSION SRL
CUI 31359897 · J2013000501220
3D FUSION SRL are CUI 31359897, nr. de înregistrare J2013000501220, înmatriculată pe 14.03.2013. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2226. În 2025: cifră de afaceri 382.438 lei, profit net 186.939 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 382 mii lei · mediana 254 mii lei | 150% din mediană |
| Profit net | 187 mii lei · mediana 7 mii lei | de 25× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 48.9% · mediana 3% | de 16× mediana |
| Cifră pe salariat | 191 mii lei · mediana 162 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 382.438 | 407.839 | 295.561 | 225.498 | 535.828 | 515.985 | 323.230 | 196.965 | 191.704 | — | — | 22.055 | 0 |
| Venituri totale | 405.373 | 413.545 | 296.907 | 232.112 | 538.718 | 519.614 | 341.210 | 199.126 | 196.738 | 49 | 125 | 23.243 | 750 |
| Cheltuieli totale | 211.817 | 250.419 | 124.371 | 128.818 | 142.464 | 362.161 | 102.727 | 25.859 | 5.598 | — | 3.075 | 13.203 | 9.687 |
| Profit / pierdere brută | 193.556 | 163.126 | 172.536 | 103.294 | 396.254 | 157.453 | 238.483 | 173.267 | 191.140 | 49 | -2.950 | 10.040 | -8.937 |
| Profit / pierdere netă | 186.939 | 156.961 | 169.639 | 101.377 | 391.583 | 152.699 | 235.251 | 171.292 | 186.544 | 49 | -2.950 | 9.378 | -8.937 |
| Active imobilizate | 595.419 | 587.780 | 489.773 | 489.773 | 477.419 | 477.419 | 150 | — | — | — | 0 | 97 | 386 |
| Active circulante | 149.159 | 84.685 | 137.097 | 138.047 | 345.342 | 201.191 | 250.746 | 216.180 | 208.132 | 13.394 | 13.345 | 17.396 | 19.487 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 150 | — | — | — | 0 | 4.176 | 3.890 |
| Creanțe | 29.931 | 48.890 | 115.527 | 132.635 | 203.464 | 52.679 | 106.240 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 119.228 | 35.795 | 21.570 | 5.412 | 141.878 | 148.512 | 144.356 | 216.180 | 208.132 | 13.394 | 13.345 | 13.220 | 15.597 |
| Cheltuieli în avans | 25.031 | 25.400 | 25.031 | 25.031 | 25.031 | 25.180 | 7.408 | 448 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 21.950 | 52.812 | 86.635 | 68.424 | 56.505 | 77.000 | 22.513 | 45.096 | 25.464 | 16.496 | 16.497 | 17.694 | 28.610 |
| Venituri în avans | 293.250 | 293.250 | 293.250 | 293.250 | 293.250 | 293.250 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 454.409 | 351.803 | 272.016 | 291.177 | 498.037 | 333.540 | 235.791 | 171.532 | 182.668 | -3.102 | -3.152 | -201 | -8.737 |
| Capital subscris vărsat | 550 | 550 | 550 | 550 | 550 | 550 | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 2226 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | 3D FUSION SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000501220 |
| EUID | ROONRC.J2013000501220 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-14 |
| Sediu social | Str. Văleni, 5A, camera 3, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VĂLENI, NR.5A, CAMERA 3 |
| Telefon | 0740270022 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV TOTAL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEM GRUP PARTENER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BENTLEY AGRI S.R.L. | aceeași clădire |
| COSTY-CONS-INSTAL GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| EKO TOP SIB S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROKETL SRL | aceeași clădire |
| GIOVINESSE BEAUTY HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| GRUMPY CAFFE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IAŞI BUNĂTĂŢI S.R.L. | aceeași clădire |
| PARTENER CASE S.R.L. | aceeași clădire |
| TUKALTECH S.R.L. | aceeași clădire |
| AIO PREST SERV SRL inactiv | 155 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2229 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Iaşi
| 14278806 | ITALTEX SRL |
| 27431242 | MY PLAST INVESTMENTS SRL |
| 46234530 | ALEAN INDUSTRY S.R.L. |
| 46450100 | XTECHLABS S.R.L. |
| 46839362 | 3D PRINTS & DESIGN S.R.L. |
| 51193941 | BUCURII ÎN 3D S.R.L. |
| 51630272 | HYGENIX S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25