TREVENTIS RO SRL
CUI 31364214 · J26/289/2013
TREVENTIS RO SRL are CUI 31364214, nr. de înregistrare J26/289/2013, înmatriculată pe 14.03.2013. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 394.760 lei, profit net 203.009 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 395 mii lei · mediana 221 mii lei | 179% din mediană |
| Profit net | 203 mii lei · mediana 19 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.4% · mediana 9.3% | 553% din mediană |
| Cifră pe salariat | 197 mii lei · mediana 141 mii lei | 140% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 394.760 | 160.300 | 56.166 | — | — | 9.977 | 24.631 | 4.623 | 12 | 4.643 |
| Venituri totale | 395.130 | 160.300 | 57.474 | 0 | 0 | 9.977 | 24.631 | 4.623 | 12 | 4.643 |
| Cheltuieli totale | 154.369 | 83.706 | 34.884 | 650 | — | 11.653 | 32.323 | 8.004 | 6.433 | 2.111 |
| Profit / pierdere brută | 240.761 | 76.594 | 22.590 | -650 | 0 | -1.676 | -7.692 | -3.381 | -6.421 | 2.532 |
| Profit / pierdere netă | 203.009 | 64.952 | 19.451 | -650 | 0 | -1.975 | -8.431 | -3.519 | -6.421 | 2.393 |
| Active imobilizate | 15.097 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 230.132 | 70.554 | 3.053 | 4.886 | 4.886 | 12.092 | 11.989 | 7.525 | 1.974 | 5.414 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 2.287 | 864 | 2.196 | 1.183 | 503 |
| Creanțe | 221.943 | — | 14 | — | — | 6.895 | 2.338 | 1.121 | 45 | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.189 | 70.554 | 3.039 | 4.886 | 4.886 | 2.910 | 8.787 | 4.208 | 746 | 4.911 |
| Datorii | 42.419 | 5.362 | 423 | 21.707 | 21.057 | 30.157 | 28.078 | 14.871 | 5.802 | 2.821 |
| Capitaluri proprii | 202.810 | 65.192 | 2.630 | -16.821 | -16.171 | -18.065 | -16.089 | -7.346 | -3.828 | 2.593 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TREVENTIS RO SRL |
| Nr. reg. com. | J26/289/2013 |
| EUID | ROONRC.J26/289/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-14 |
| Sediu social | Str. Agricultorilor, 31, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. AGRICULTORILOR, NR.31 |
| Telefon | 0751854957 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FERANTIQUE SRL | aceeași clădire |
| HOLOMED NUTRITION S.R.L. | 56 m |
| TIMSEL COMMUNICATION S.R.L. | 59 m |
| IONISERV TRANS SRL inactiv | 65 m |
| XPERT HAUS S.R.L. inactiv | 65 m |
| FERO BONANZA SRL | 89 m |
| FLORELCO SRL inactiv | 108 m |
| CASI TRANS SRL inactiv | 110 m |
| COCO SHINE BOUTIQUE SRL-D inactiv | 110 m |
| COSTA IMOBINVEST S.R.L. | 110 m |
| ELIZANA TRAVEL CITY S.R.L. | 110 m |
| GYU DO BEAUTY SRL | 110 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4322 | 2023 – 2025 |
| 4690 | 2013 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25