TITANIC HART S.R.L.
CUI 31368470 · J2013000280202
TITANIC HART S.R.L. are CUI 31368470, nr. de înregistrare J2013000280202, înmatriculată pe 15.03.2013. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 5.973.182 lei, profit net 281.128 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6,0 mil lei · mediana 199 mii lei | de 30× mediana |
| Profit net | 281 mii lei · mediana 3 mii lei | de 99× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.7% · mediana 1.6% | 294% din mediană |
| Cifră pe salariat | 6,0 mil lei · mediana 224 mii lei | de 27× mediana |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.973.182 | 2.139.583 | 1.505.429 | 862.253 | 492.963 | 184.373 | 148.321 | 232.401 | 350.356 | 759.719 | 964.124 | 676.394 |
| Venituri totale | 5.973.182 | 2.139.583 | 1.512.359 | 862.253 | 493.000 | 184.373 | 148.321 | 247.401 | 353.273 | 759.893 | 1.005.905 | 677.353 |
| Cheltuieli totale | 5.644.571 | 2.129.663 | 1.497.250 | 775.439 | 350.339 | 201.506 | 141.873 | 218.995 | 338.565 | 783.969 | 1.018.550 | 671.381 |
| Profit / pierdere brută | 328.611 | 9.920 | 15.109 | 86.814 | 142.661 | -17.133 | 6.448 | 28.406 | 14.708 | -24.076 | -12.645 | 5.972 |
| Profit / pierdere netă | 281.128 | 5.557 | 2.254 | 78.622 | 130.641 | -22.042 | 1.998 | 20.984 | 14.708 | -24.076 | -12.303 | 5.102 |
| Active imobilizate | 131.860 | 11.933 | 11.933 | 11.933 | 14.985 | 13.615 | 15.449 | 11.933 | 13.589 | 16.437 | 26.922 | 23.154 |
| Active circulante | 911.265 | 582.942 | 426.658 | 305.596 | 156.627 | 101.315 | 107.460 | 62.712 | 43.649 | 52.935 | 113.767 | 67.647 |
| Stocuri | 9.796 | 50.291 | 204.900 | 38.771 | 82.391 | 40.036 | 26.336 | 40.765 | 14.113 | 33.313 | 80.892 | 56.698 |
| Creanțe | 876.050 | 454.465 | 192.988 | 50.817 | 69.495 | 24.246 | 23.529 | 21.808 | 22.004 | 13.118 | 18.772 | 10.203 |
| Casa și conturi la bănci | 25.419 | 78.186 | 28.770 | 216.008 | 4.741 | 37.033 | 57.595 | 139 | 7.532 | 6.504 | 14.103 | 746 |
| Datorii | 582.148 | 415.026 | 264.299 | 145.491 | 56.400 | 130.359 | 116.296 | 70.030 | 73.607 | 100.449 | 147.690 | 85.499 |
| Capitaluri proprii | 460.977 | 179.849 | 174.292 | 172.038 | 115.212 | -15.429 | 6.613 | 4.615 | -16.369 | -31.077 | -7.001 | 5.302 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 2 | 6 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TITANIC HART S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000280202 |
| EUID | ROONRC.J2013000280202 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-15 |
| Sediu social | Str. Hortensiei, 16, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. HORTENSIEI, NR.16 |
| Telefon | 0731321489 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EBANCA ROOF PLUS S.R.L. | aceeași clădire |
| EBANCA ROOF SRL | aceeași clădire |
| S&M FIRST CALL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SKINCARE BY IULIA S.R.L. | aceeași clădire |
| TITANU INSURANCE BROKER S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCENT INSTAL CONSTRUCT S.R.L. | 32 m |
| KORNOSU CONSTRUCTION S.R.L. | 32 m |
| ÎNGRIJIRI LA DOMICILIU - ALEXANDRA CARE S.R.L. | 32 m |
| MARCU EXECUTIV SRL | 64 m |
| MERIDIAN TRUST SRL | 64 m |
| POWER SPEDITION SRL | 64 m |
| RIA LAND S.R.L. | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4639 | 2023 – 2025 |
| 1071 | 2013 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25