CHEFMAESTRO S.R.L.
CUI 31379134 · J2013000298201
CHEFMAESTRO S.R.L. are CUI 31379134, nr. de înregistrare J2013000298201, înmatriculată pe 19.03.2013. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 378.168 lei, profit net 21.823 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 378 mii lei · mediana 166 mii lei | 228% din mediană |
| Profit net | 22 mii lei · mediana 1 mii lei | de 17× mediana |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 1% | 580% din mediană |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 378.168 | 204.967 | 246.493 | 179.858 | 77.512 | 1.050 | 144.372 | 132.534 | 21.705 | 24.500 | 37.325 | 20.630 | 17.955 |
| Venituri totale | 378.412 | 204.967 | 246.524 | 184.353 | 77.517 | 1.051 | 144.562 | 132.571 | 21.794 | 24.500 | 37.325 | 20.630 | 17.955 |
| Cheltuieli totale | 352.531 | 228.920 | 153.237 | 142.311 | 61.363 | 15.186 | 127.710 | 100.453 | 16.780 | 21.696 | 34.093 | 17.635 | 14.940 |
| Profit / pierdere brută | 25.881 | -23.953 | 93.287 | 42.042 | 16.154 | -14.135 | 16.852 | 32.118 | 5.014 | 2.804 | 3.232 | 2.995 | 3.015 |
| Profit / pierdere netă | 21.823 | -23.953 | 78.361 | 36.511 | 13.828 | -14.167 | 12.515 | 28.141 | 4.360 | 2.314 | 2.112 | 2.376 | 2.477 |
| Active imobilizate | 72.111 | 84.670 | 99.610 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 131.365 | 17.371 | 14.175 | 36.547 | 14.322 | 14.131 | 27.410 | 32.293 | 6.946 | 6.120 | 10.717 | 6.573 | 7.009 |
| Stocuri | — | — | 6.842 | 6 | 11.175 | 12.426 | 25.403 | 24.593 | 906 | — | — | — | 2.237 |
| Creanțe | 236 | 3.188 | — | 536 | — | 240 | 76 | 256 | 333 | 4.968 | 9.813 | 4.774 | 3.385 |
| Casa și conturi la bănci | 131.129 | 14.183 | 7.333 | 36.005 | 3.147 | 1.465 | 1.931 | 7.444 | 5.707 | 1.152 | 904 | 1.799 | 1.387 |
| Datorii | 110.833 | 31.220 | 19.011 | 134 | 14.421 | 28.058 | 14.655 | 3.912 | 2.346 | 3.566 | 8.365 | 3.957 | 4.332 |
| Capitaluri proprii | 92.643 | 70.821 | 94.774 | 36.413 | -99 | -13.927 | 12.755 | 28.381 | 4.600 | 2.554 | 2.352 | 2.616 | 2.677 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 25.08.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CHEFMAESTRO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000298201 |
| EUID | ROONRC.J2013000298201 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-19 |
| Sediu social | Bld. Revoluţiei 1989, 8, Camera 36. clădirea A, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. REVOLUŢIEI 1989, NR.8, CAMERA 36. CLĂDIREA A |
| Telefon | 0723577885 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5814 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Timiş
| 57961 | MUSIC 80 X SRL |
| 1801511 | CREAL-JUGO IMPEX SRL |
| 1807077 | IONESCU GYONY SNC |
| 1810501 | IACOB'S SRL |
| 1812740 | NARCISA SRL |
| 1814520 | MANU SRL |
| 1814775 | CIOBANASUL NAZDRAVAN SRL |
| 1819721 | STREINU SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08