MUSIC AWARDS SRL
CUI 31385462 · J4/300/2013
MUSIC AWARDS SRL are CUI 31385462, nr. de înregistrare J4/300/2013, înmatriculată pe 20.03.2013. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9002. În 2025: cifră de afaceri 93.891 lei, pierdere netă 7.269 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 94 mii lei · mediana 220 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -7.7% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 94 mii lei · mediana 202 mii lei | 46% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 93.891 | — | — | 75.000 | — | 103.190 | 1.965.283 | 469.142 | 92.133 | — | 167.177 | 2.312.905 |
| Venituri totale | 93.891 | 0 | 0 | 75.000 | 0 | 103.200 | 1.965.300 | 469.142 | 92.133 | 0 | 167.177 | 2.312.909 |
| Cheltuieli totale | 101.160 | 43.720 | 7.244 | 15.936 | 29.418 | 100.886 | 1.571.875 | 432.900 | 103.350 | — | 182.182 | 2.243.563 |
| Profit / pierdere brută | -7.269 | -43.720 | -7.244 | 59.064 | -29.418 | 2.314 | 393.425 | 36.242 | -11.217 | 0 | -15.005 | 69.346 |
| Profit / pierdere netă | -7.269 | -43.720 | -7.244 | 58.314 | -29.418 | 1.282 | 373.755 | 22.168 | -11.217 | 0 | -15.005 | 56.833 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 31.509 | 51.806 | 73.295 | 78.598 | — | — | — | 58.331 |
| Active circulante | 325.940 | 289.191 | 332.661 | 356.478 | 302.199 | 311.376 | 363.522 | 152.585 | 418.508 | 354.106 | 354.106 | 658.747 |
| Stocuri | — | — | 184 | 184 | 184 | 184 | -110 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 207.212 | 94.871 | 94.871 | 94.871 | 6.805 | 6.252 | 14.070 | 27.704 | 340.614 | 248.785 | 248.785 | 274.266 |
| Casa și conturi la bănci | 118.728 | 194.320 | 237.606 | 261.423 | 295.210 | 304.940 | 349.562 | 124.881 | 77.894 | 105.321 | 105.321 | 384.481 |
| Datorii | 44.289 | 271 | 221 | 16.793 | 32.325 | 32.382 | 63.062 | 235.879 | 445.371 | 369.752 | 369.752 | 656.245 |
| Capitaluri proprii | 281.651 | 288.920 | 332.440 | 339.685 | 301.383 | 330.800 | 373.755 | -4.696 | -26.863 | -15.646 | -15.646 | 60.833 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | — | — | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 4.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 10 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 9002 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUSIC AWARDS SRL |
| Nr. reg. com. | J04/300/2013 |
| EUID | ROONRC.J4/300/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-20 |
| Sediu social | Str. Bradului, 15, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BRADULUI, NR.15, SC.C, AP.7 |
| Telefon | 0747993402 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COCORM MAGIC 2022 S.R.L. | aceeași clădire |
| DULCETUDORANA S.R.L. | aceeași clădire |
| FSH LOGISTIC 2022 S.R.L. | aceeași clădire |
| PREMIUM EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| ROMSERVICE UNIVERS SRL inactiv | aceeași clădire |
| TEALIZ 2020 S.R.L. | aceeași clădire |
| BUJOREL DECOR EXPERT S.R.L. inactiv | 206 m |
| CIADI S.R.L. | 206 m |
| CONSTRUCŢII INTERIOARE ADRIAN S.R.L. inactiv | 206 m |
| ELECON MARKET S.R.L. | 206 m |
| ELMAR BIOPROD S.R.L. | 206 m |
| ELMAR DENT SRL | 206 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9002 | 2015 – 2025 |
| 9329 | 2014 |
| 9002 | 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25