TDJ SOUND & LIGHT S.R.L.
CUI 31414959 · J2013000968126
TDJ SOUND & LIGHT S.R.L. are CUI 31414959, nr. de înregistrare J2013000968126, înmatriculată pe 26.03.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9020. În 2025: cifră de afaceri 97.113 lei, profit net 3.148 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 97 mii lei · mediana 66 mii lei | 146% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 2 mii lei | 187% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.2% · mediana 3.7% | 86% din mediană |
| Cifră pe salariat | 97 mii lei · mediana 83 mii lei | 116% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 97.113 | 70.707 | 32.764 | 2.387 | — | 13.835 | 20.045 | 142.697 | 151.188 | 130.872 | 76.500 | 72.783 | 15.763 |
| Venituri totale | 97.113 | 77.157 | 32.764 | 3.772 | 1.660 | 13.835 | 20.045 | 142.697 | 153.561 | 138.277 | 80.311 | 75.183 | 16.963 |
| Cheltuieli totale | 93.013 | 78.682 | 23.160 | -267 | 11.803 | 8.957 | 24.150 | 72.787 | 109.170 | 133.423 | 101.392 | 63.934 | 8.593 |
| Profit / pierdere brută | 4.100 | -1.525 | 9.604 | 4.039 | -10.143 | 4.878 | -4.105 | 69.910 | 44.391 | 4.854 | -21.081 | 11.249 | 8.370 |
| Profit / pierdere netă | 3.148 | -2.221 | 7.772 | 3.925 | -10.193 | 4.463 | -4.707 | 66.025 | 42.867 | 3.544 | -23.419 | 9.066 | 7.897 |
| Active imobilizate | 12.339 | — | — | 626 | — | — | 738 | 1.300 | 2.495 | 4.137 | 8.706 | 7.439 | 9.472 |
| Active circulante | 42.923 | 51.983 | 52.469 | 42.335 | 78.160 | 116.074 | 106.913 | 156.699 | 88.315 | 30.377 | 17.738 | 27.047 | 12.247 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.450 | 1.450 | 339 | 5.065 | 5 | — |
| Creanțe | 16.540 | 18.175 | 26.521 | 31.259 | 23.048 | 24.498 | 35.371 | 33.721 | 30.225 | 14.236 | 7.070 | 886 | 2.571 |
| Casa și conturi la bănci | 26.383 | 33.808 | 25.948 | 11.076 | 55.112 | 91.576 | 71.542 | 121.528 | 56.640 | 15.802 | 5.603 | 26.156 | 9.676 |
| Datorii | 5.921 | 5.791 | 4.056 | 2.319 | 41.444 | 69.165 | 65.205 | 68.742 | 67.578 | 52.949 | 29.100 | 11.323 | 5.222 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.200 | 3.600 | 6.000 | 8.400 |
| Capitaluri proprii | 49.341 | 46.192 | 48.413 | 40.642 | 36.716 | 46.909 | 42.446 | 89.257 | 23.232 | -19.635 | -6.256 | 17.163 | 8.097 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TDJ SOUND & LIGHT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000968126 |
| EUID | ROONRC.J2013000968126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-26 |
| Sediu social | Aleea Gârbău, 18, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA GÂRBĂU, NR.18, ET.2, AP.66 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CALYSTO COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DODEDA SPEED SRL | aceeași clădire |
| FEMIDEEA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| MALI & VIO LOGISTIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ODU TRANS LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| QUAISON ALEXIS DODD FITNESS S.R.L. | aceeași clădire |
| TDJ NEW RENTAL SRL | aceeași clădire |
| VALDISCO IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ZOOVET PET SHOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| CALODA SOFTWARE S.R.L. | 37 m |
| CICEU INSTAL S.R.L. | 37 m |
| ELINAT CAB S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (39)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25