FIER FORJAT DESIGN SRL
CUI 31423809 · J2013004027407
FIER FORJAT DESIGN SRL are CUI 31423809, nr. de înregistrare J2013004027407, înmatriculată pe 27.03.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2599. În 2025: cifră de afaceri 210.856 lei, profit net 34.403 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 211 mii lei · mediana 254 mii lei | 83% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 7 mii lei | 460% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 16.3% · mediana 3% | 543% din mediană |
| Cifră pe salariat | 211 mii lei · mediana 162 mii lei | 130% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 210.856 | 163.161 | 282.251 | 224.216 | 191.831 | 155.294 | 135.368 | 48.684 | 88.273 | 97.234 | 205.881 | 177.856 | 147.540 |
| Venituri totale | 210.898 | 163.444 | 282.251 | 224.216 | 191.831 | 155.386 | 135.368 | 47.391 | 87.778 | 97.063 | 204.643 | 181.188 | 147.617 |
| Cheltuieli totale | 174.491 | 159.112 | 191.799 | 161.796 | 144.919 | 106.358 | 119.633 | 66.968 | 90.482 | 107.480 | 166.195 | 181.473 | 116.205 |
| Profit / pierdere brută | 36.407 | 4.332 | 90.452 | 62.420 | 46.912 | 49.028 | 15.735 | -19.577 | -2.704 | -10.417 | 38.448 | -285 | 31.412 |
| Profit / pierdere netă | 34.403 | 2.943 | 87.685 | 60.223 | 45.224 | 44.964 | 14.382 | -20.213 | -5.338 | -12.362 | 32.271 | -5.630 | 26.983 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 821 | 1.915 | 3.009 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | — | — | 145 |
| Active circulante | 108.234 | 125.549 | 124.165 | 101.676 | 114.525 | 72.706 | 49.458 | 25.180 | 47.345 | 70.505 | 82.868 | 72.361 | 38.438 |
| Stocuri | 1.454 | 7.971 | 15 | 11.552 | 9.839 | 181 | 4.602 | 7.308 | 4.817 | 6.355 | 4.428 | 4.449 | 1.028 |
| Creanțe | 95 | 7.855 | 95 | 770 | 866 | 868 | 3.295 | — | — | 12.200 | 15.644 | 59 | 4.784 |
| Casa și conturi la bănci | 106.685 | 109.723 | 124.055 | 89.354 | 103.820 | 71.657 | 41.561 | 17.872 | 42.528 | 51.950 | 62.796 | 67.853 | 32.626 |
| Cheltuieli în avans | 1.324 | 1.282 | 921 | 1.428 | 1.434 | 1.964 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 3.746 | 942 | — | 391 |
| Datorii | 39.769 | 35.890 | 37.089 | 43.113 | 34.233 | 12.947 | 22.164 | 12.268 | 7.622 | 33.159 | 24.336 | 8.950 | 9.008 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.598 | 1.130 | 5.649 | 41.858 | 2.783 |
| Capitaluri proprii | 69.789 | 90.941 | 87.997 | 60.812 | 83.641 | 64.732 | 30.294 | 15.912 | 36.125 | 41.462 | 53.825 | 21.553 | 27.183 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 2599 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FIER FORJAT DESIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J2013004027407 |
| EUID | ROONRC.J2013004027407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-27 |
| Sediu social | Str. Judeţului, 11, CAMERA NR.1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR JUDEŢULUI, NR.11, CAMERA NR.1, BL.19, SC.2, ET.7, AP.63 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANGDEV SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANT AND PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| COCKTAIL BAR CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| COREMI 32 IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREATIVE CONTROL S.R.L. | aceeași clădire |
| DREAM P S.R.L. | aceeași clădire |
| EXCELLENCE HOTEL MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| GELATO MIO INVESTMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GIULY IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| HIGHER-SELF COACHING S.R.L. | aceeași clădire |
| ITALIAN GENERAL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LOTUS BEAUTY SPOT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2599 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25