RALMANSCHI SRL
CUI 31455223 · J2013000241096
RALMANSCHI SRL are CUI 31455223, nr. de înregistrare J2013000241096, înmatriculată pe 03.04.2013. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4776. În 2025: cifră de afaceri 169.485 lei, pierdere netă 2.679 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 169 mii lei · mediana 199 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -1.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 169 mii lei · mediana 224 mii lei | 76% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 169.485 | 130.998 | 126.471 | 124.212 | 116.146 | 58.712 | 103.081 | 54.298 | 45.654 | 38.054 | 19.258 | 17.296 | 5.149 |
| Venituri totale | 169.485 | 130.998 | 126.471 | 129.612 | 126.592 | 81.376 | 113.881 | 59.698 | 45.654 | 38.134 | 19.258 | 17.296 | 5.425 |
| Cheltuieli totale | 170.470 | 156.683 | 147.817 | 137.211 | 145.610 | 126.107 | 129.366 | 102.081 | 52.891 | 46.886 | 26.567 | 21.549 | 13.196 |
| Profit / pierdere brută | -985 | -25.685 | -21.346 | -7.599 | -19.018 | -44.731 | -15.485 | -42.383 | -7.237 | -8.752 | -7.309 | -4.253 | -7.771 |
| Profit / pierdere netă | -2.679 | -26.996 | -22.612 | -8.841 | -20.179 | -45.277 | -16.515 | -42.926 | -7.694 | -9.665 | -7.887 | -4.772 | -7.934 |
| Active imobilizate | 306 | 306 | 306 | 306 | 906 | 1.706 | 2.506 | 3.306 | 3.800 | — | — | — | — |
| Active circulante | 182.034 | 79.359 | 72.462 | 113.583 | 40.517 | 11.821 | 22.349 | 41.700 | 24.940 | 34.211 | 8.653 | 7.113 | 5.958 |
| Stocuri | 10.764 | 16.346 | 13.573 | 17.934 | 11.586 | 6.772 | 10.606 | 10.295 | 11.321 | 9.552 | 8.402 | 5.014 | 4.983 |
| Creanțe | 25.382 | 2.486 | 2.508 | 538 | 375 | 1.419 | 1.103 | -8.670 | -6.707 | 97 | 17 | — | 67 |
| Casa și conturi la bănci | 145.888 | 60.527 | 56.381 | 95.111 | 28.556 | 3.630 | 10.640 | 40.075 | 20.326 | 24.562 | 234 | 2.099 | 908 |
| Datorii | 406.139 | 300.785 | 266.870 | 285.379 | 204.072 | 155.997 | 122.048 | 125.684 | 66.492 | 64.269 | 29.046 | 19.619 | 13.692 |
| Capitaluri proprii | -223.799 | -221.120 | -194.102 | -171.490 | -162.649 | -142.470 | -97.193 | -80.678 | -37.752 | -30.058 | -20.393 | -12.506 | -7.734 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 4776 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RALMANSCHI SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000241096 |
| EUID | ROONRC.J2013000241096 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-03 |
| Sediu social | Cal. Călăraşilor, 254, camera 2, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, CAL. CĂLĂRAŞILOR, NR.254, CAMERA 2, BL.A1, SC.6, ET.1, AP.102 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGIOSENA SRL | aceeași clădire |
| ALPASISO S.R.L. | aceeași clădire |
| EDETACO CAFE SRL | aceeași clădire |
| INST CONST ENERGO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROBAD COM SRL | aceeași clădire |
| VILSON IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ZIACO EXIM SRL | aceeași clădire |
| ALESSANDRO FENICE SRL | 19 m |
| VLADVIC COM SRL | 19 m |
| MIRCEAVIO CONSTRUCT S.R.L. | 49 m |
| ABONECRI TRANS SRL | 73 m |
| COJANDRA TAX S.R.L. | 73 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4776 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Brăila
| 2270132 | FILOTEX SRL |
| 5066081 | GERALD IMPEX SRL |
| 5216391 | SIDNEY TRADE SRL |
| 5443190 | GAITA COM SRL |
| 7772768 | ANIMAL VET SRL |
| 11244884 | NINEVIC COM SRL |
| 15419075 | AGIOSENA SRL |
| 16156244 | DANYCLEO TRADE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25