SEBI & SARAH SRL
CUI 31456083 · J2013000233019
SEBI & SARAH SRL are CUI 31456083, nr. de înregistrare J2013000233019, înmatriculată pe 03.04.2013. Sediul social e în Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 131.116 lei, pierdere netă 9.562 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 131 mii lei · mediana 158 mii lei | 83% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -7.3% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 66 mii lei · mediana 175 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 131.116 | 108.746 | 153.217 | 134.962 | 109.230 | 149.371 | 188.579 | 153.383 | 208.968 | 185.484 | 135.605 | 75.658 | 24.598 |
| Venituri totale | 131.116 | 108.746 | 153.217 | 139.422 | 113.030 | 155.035 | 189.111 | 153.383 | 208.968 | 188.841 | 142.449 | 75.658 | 24.598 |
| Cheltuieli totale | 139.393 | 135.388 | 154.174 | 112.964 | 133.542 | 142.259 | 176.808 | 151.733 | 210.785 | 160.586 | 119.854 | 77.630 | 31.823 |
| Profit / pierdere brută | -8.277 | -26.642 | -957 | 26.458 | -20.512 | 12.776 | 12.303 | 1.650 | -1.817 | 28.255 | 22.595 | -1.972 | -7.225 |
| Profit / pierdere netă | -9.562 | -27.708 | -957 | 26.821 | -20.875 | 11.773 | 10.412 | 116 | -3.907 | 26.382 | 18.527 | -4.242 | -7.963 |
| Active imobilizate | 581 | 2.616 | 7.670 | 3.535 | 14.660 | 34.244 | 47.811 | 33.641 | 15.984 | 20.271 | 32.575 | 17.613 | 29.289 |
| Active circulante | 25.988 | 24.437 | 55.426 | 59.724 | 20.471 | 24.085 | 11.427 | 15.516 | 22.377 | 19.294 | 4.452 | 4.079 | 2.446 |
| Stocuri | 912 | 1.312 | 1.082 | 1.221 | 1.254 | 1.701 | 1.214 | 3.757 | 576 | 839 | 2.666 | 3.285 | 916 |
| Creanțe | 2.724 | 2.724 | 2.724 | 1.792 | — | — | — | 1.075 | — | 5.600 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.352 | 20.401 | 51.620 | 56.711 | 19.217 | 22.384 | 10.213 | 10.684 | 21.801 | 12.855 | 1.786 | 794 | 1.530 |
| Datorii | 18.422 | 9.345 | 6.809 | 6.016 | 4.708 | 7.031 | 19.714 | 20.045 | 9.365 | 6.661 | 30.505 | 33.697 | 39.498 |
| Capitaluri proprii | 8.147 | 17.708 | 56.287 | 57.243 | 30.423 | 51.298 | 39.524 | 29.112 | 28.996 | 32.904 | 6.522 | -12.005 | -7.763 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Aiud |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SEBI & SARAH SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000233019 |
| EUID | ROONRC.J2013000233019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-03 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazu, 29, Orş. Ocna Mureş, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. MIHAI VITEAZU, NR.29 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALY ŞI MARIUS CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATR NEUMATICO S.R.L. | aceeași clădire |
| EASUN SOLAR S.R.L. | aceeași clădire |
| FOTO EXPERT CENTER SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| MOU HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| REGIANA FLOWERS SRL inactiv | aceeași clădire |
| SERGIANNA TRADE SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| LUK WINDOW SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 60 m |
| REISSWOLF TRANSILVANIA S.R.L. | 60 m |
| COMAN CONSTRUCT PLUS SRL | 521 m |
| MARUSIA & ABEL SRL inactiv | 521 m |
| MARYALEX CONSTRUCT SRL inactiv | 555 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Alba
| 2441968 | FRATIA SRL |
| 4329830 | C & M IMPEX SRL |
| 5880372 | LEOPARD COMIMPEX SRL |
| 7795699 | BOGDAN TRANS SRL |
| 15292949 | COOL TAXI SRL |
| 15339456 | IZIDOR SRL |
| 15473031 | CRISTIANO KING SRL |
| 15484758 | CRIVAS LUX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08