MIDOS TÂMPLĂRIE S.R.L.
CUI 31470517 · J38/215/2013
MIDOS TÂMPLĂRIE S.R.L. are CUI 31470517, nr. de înregistrare J38/215/2013, înmatriculată pe 05.04.2013. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4673. În 2025: cifră de afaceri 382.137 lei, pierdere netă 204.992 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 382 mii lei · mediana 199 mii lei | 192% din mediană |
| Profit net | -205 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -53.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 382 mii lei · mediana 224 mii lei | 171% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 382.137 | 1.875.965 | 1.610.244 | 1.538.118 | 1.245.830 | 1.238.367 | 995.246 | 89.602 | 213.095 | 625.255 | 186.941 | 175.317 | 270.074 |
| Venituri totale | 408.054 | 1.876.288 | 1.622.705 | 1.538.118 | 1.245.830 | 1.238.367 | 995.256 | 90.734 | 213.095 | 625.255 | 187.278 | 175.437 | 270.211 |
| Cheltuieli totale | 613.046 | 1.883.826 | 1.284.300 | 1.405.109 | 1.169.011 | 1.193.415 | 823.517 | 128.212 | 192.612 | 655.159 | 125.974 | 153.941 | 239.341 |
| Profit / pierdere brută | -204.992 | -7.538 | 338.405 | 133.009 | 76.819 | 44.952 | 171.739 | -37.478 | 20.483 | -29.904 | 61.304 | 21.496 | 30.870 |
| Profit / pierdere netă | -204.992 | -55.375 | 322.553 | 119.473 | 65.855 | 32.568 | 161.573 | -41.031 | 18.352 | -34.272 | 55.686 | 16.233 | 22.768 |
| Active imobilizate | 8.727 | 8.742 | 15.803 | 47.643 | 78.406 | 31.053 | — | — | — | — | — | — | 200 |
| Active circulante | 805.035 | 1.098.993 | 773.251 | 825.191 | 472.657 | 577.272 | 452.021 | 139.827 | 146.673 | 158.438 | 256.357 | 103.408 | 57.827 |
| Stocuri | 164.411 | 277.226 | 355.258 | 464.662 | 198.659 | 162.695 | 186.267 | 76.051 | 90.007 | 36.098 | 183.709 | 26.275 | 2.618 |
| Creanțe | 590.750 | 770.154 | 403.236 | 530.699 | 310.183 | 266.213 | 230.289 | 57.997 | 55.341 | 44.507 | 57.777 | 15.456 | 10.463 |
| Casa și conturi la bănci | 49.874 | 51.613 | 14.757 | -170.170 | -36.185 | 148.364 | 35.465 | 5.779 | 1.325 | 77.833 | 14.871 | 61.677 | 44.746 |
| Datorii | 961.178 | 892.120 | 358.389 | 525.592 | 323.294 | 446.411 | 231.096 | 101.860 | 67.675 | 97.792 | 161.439 | 64.177 | 35.059 |
| Capitaluri proprii | -147.416 | 215.615 | 430.665 | 347.242 | 227.769 | 161.914 | 220.925 | 37.967 | 78.998 | 60.646 | 94.918 | 39.231 | 22.968 |
| Capital subscris vărsat | 230 | 230 | 220 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | — | 4 | 9 | 7 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.04.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4673 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIDOS TÂMPLĂRIE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J38/215/2013 |
| EUID | ROONRC.J38/215/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-05 |
| Sediu social | Str. Ostroveni, 6, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. OSTROVENI, NR.6, BL.A14, SC.A, ET.4, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRUH MEDIA HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| CEI TREI PRIETENI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CIALEX NEW S.R.L. | aceeași clădire |
| CLARA ȘI ALIN S.R.L. | aceeași clădire |
| CO ILMA SRL | aceeași clădire |
| CODE VERITY S.R.L. | aceeași clădire |
| CORBEANCA SRL | aceeași clădire |
| COSMADEN SRL | aceeași clădire |
| DR DOLANA STELIANA S.R.L. | aceeași clădire |
| EUGEN TOOLS S.R.L. | aceeași clădire |
| I.P. COFFE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ISPORT KIDS PUB S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4683 | 2025 |
| 4673 | 2024 |
| 2223 | 2020 – 2023 |
| 4673 | 2013 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (40)
Sunt 40 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vâlcea
| 1465152 | COMAT VALCEA SA |
| 2534994 | BLUNIC SRL |
| 5503224 | VEGETA SRL |
| 6861751 | TRANSOLT SRL |
| 7485833 | FLIPPER AND CO SRL |
| 9329504 | HARINVEST SA |
| 9625178 | DOMINO-CONSTRUCT SRL |
| 9741113 | FLEXIPLAST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25