TER CONTABILITATE SI AUDIT SRL
CUI 31477396 · J2013004648406
TER CONTABILITATE SI AUDIT SRL are CUI 31477396, nr. de înregistrare J2013004648406, înmatriculată pe 08.04.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 468.323 lei, profit net 89.618 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 468 mii lei · mediana 172 mii lei | 272% din mediană |
| Profit net | 90 mii lei · mediana 31 mii lei | 285% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 19.1% · mediana 23.7% | 81% din mediană |
| Cifră pe salariat | 468 mii lei · mediana 176 mii lei | 266% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 468.323 | 502.400 | 299.410 | 264.434 | 216.127 | 243.596 | 169.895 | 132.618 | 147.035 | 187.166 | 17.816 | 14.836 | 1.504 |
| Venituri totale | 468.323 | 502.408 | 299.546 | 264.535 | 216.353 | 253.275 | 169.895 | 132.678 | 147.036 | 187.166 | 17.816 | 14.836 | 1.504 |
| Cheltuieli totale | 370.076 | 266.666 | 192.910 | 94.149 | 109.108 | 104.509 | 59.713 | 49.024 | 80.217 | 86.072 | 23.761 | 22.642 | 3.955 |
| Profit / pierdere brută | 98.247 | 235.742 | 106.636 | 170.386 | 107.245 | 148.766 | 110.182 | 83.654 | 66.819 | 101.094 | -5.945 | -7.806 | -2.451 |
| Profit / pierdere netă | 89.618 | 225.831 | 103.697 | 164.117 | 101.835 | 141.814 | 105.085 | 79.702 | 65.357 | 97.187 | -6.480 | -8.252 | -2.497 |
| Active imobilizate | 174.269 | — | 47.610 | 47.604 | 52.474 | 67.094 | 81.775 | 96.455 | 3.956 | 15.229 | 26.139 | 37.341 | — |
| Active circulante | 70.636 | 239.051 | 66.287 | 141.150 | 92.978 | 122.487 | 81.922 | 52.269 | 63.981 | 82.279 | 488 | 486 | 440 |
| Stocuri | — | 25.871 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 54.527 | 125.009 | 11.900 | 115.171 | 46.330 | 43.300 | 380 | 3.315 | 2.565 | 9.166 | — | 400 | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.109 | 88.171 | 54.387 | 25.979 | 46.648 | 79.187 | 81.542 | 48.954 | 61.416 | 73.113 | 488 | 86 | 440 |
| Datorii | 155.047 | 13.020 | 10.000 | 24.437 | 33.733 | 47.527 | 58.412 | 68.822 | 2.380 | 17.350 | 43.655 | 48.376 | 2.737 |
| Capitaluri proprii | 89.858 | 226.031 | 103.897 | 164.317 | 111.719 | 142.054 | 105.285 | 79.902 | 65.557 | 80.158 | -17.028 | -10.549 | -2.297 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.04.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TER CONTABILITATE SI AUDIT SRL |
| Nr. reg. com. | J2013004648406 |
| EUID | ROONRC.J2013004648406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-08 |
| Sediu social | Cal. Rahovei, 303, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL RAHOVEI, NR.303, BL.66, SC.2, ET.2, AP.55 |
| Telefon | 0729978323 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D CNC WORK S.R.L. | aceeași clădire |
| 4 YOU COM SRL | aceeași clădire |
| ADEA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEX BLACKROAD S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFAPREST GENERAL GRUP S.R.L. | aceeași clădire |
| AMARCORD INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASCEN CARG S.R.L. | aceeași clădire |
| BLWNDA '95 IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOUJEE TRADING S.R.L. | aceeași clădire |
| CONDOR CONTAB SRL | aceeași clădire |
| CONSIRO IMPORT EXPORT SRL | aceeași clădire |
| CRIMBO SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25