DAGALTA FUNSERV SRL
CUI 31495376 · J2013000231398
DAGALTA FUNSERV SRL are CUI 31495376, nr. de înregistrare J2013000231398, înmatriculată pe 11.04.2013. Sediul social e în Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 83.915 lei, profit net 2.557 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 84 mii lei · mediana 199 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 3 mii lei | 90% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3% · mediana 1.6% | 188% din mediană |
| Cifră pe salariat | 84 mii lei · mediana 224 mii lei | 37% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.915 | 60.706 | 34.173 | 16.874 | 199.808 | 51.729 | 72.220 | 83.509 | 56.763 | 72.661 | 90.968 | 50.985 | 0 |
| Venituri totale | 83.915 | 62.082 | 35.873 | 17.034 | 199.808 | 53.435 | 72.220 | 83.509 | 56.763 | 72.661 | 90.968 | 50.985 | 0 |
| Cheltuieli totale | 78.840 | 78.684 | 57.720 | 62.574 | 176.163 | 72.993 | 117.411 | 107.414 | 70.465 | 59.744 | 72.984 | 44.558 | 560 |
| Profit / pierdere brută | 5.075 | -16.602 | -21.847 | -45.540 | 23.645 | -19.558 | -45.191 | -23.905 | -13.702 | 12.917 | 17.984 | 6.427 | -560 |
| Profit / pierdere netă | 2.557 | -18.464 | -22.206 | -45.710 | 21.646 | -19.938 | -45.902 | -24.740 | -14.270 | 10.737 | 15.255 | 4.914 | -560 |
| Active imobilizate | 1.582 | 2.971 | 4.361 | 5.750 | 7.140 | 5.661 | 822 | 822 | 822 | 822 | 822 | 822 | 822 |
| Active circulante | 37.423 | 32.605 | 43.887 | 42.627 | 81.890 | 13.409 | 30.695 | 53.239 | 57.843 | 70.385 | 64.922 | 41.242 | 13.818 |
| Stocuri | 5.548 | 4.930 | 4.176 | -1.377 | 1.593 | 1.674 | 21.729 | 25.569 | 27.525 | 31.331 | 32.677 | 37.110 | 10.856 |
| Creanțe | 3.445 | 3.120 | 3.932 | 2.559 | 1.332 | 1.434 | 8.210 | 4.247 | 3.713 | 3.523 | 1.685 | 2.247 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 28.430 | 24.555 | 35.779 | 41.445 | 78.965 | 10.301 | 756 | 23.423 | 26.605 | 35.531 | 30.560 | 1.885 | 2.762 |
| Datorii | 175.563 | 174.691 | 168.899 | 146.822 | 141.764 | 93.450 | 85.883 | 62.526 | 42.390 | 40.661 | 45.934 | 37.510 | 15.000 |
| Capitaluri proprii | -136.558 | -139.115 | -120.651 | -98.445 | -52.734 | -74.380 | -54.366 | -8.465 | 16.275 | 30.546 | 19.810 | 4.554 | -360 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.04.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Adjud |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAGALTA FUNSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000231398 |
| EUID | ROONRC.J2013000231398 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-11 |
| Sediu social | PUFEŞTI, Sat Pufeşti Com. Pufeşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT PUFEŞTI COM. PUFEŞTI, PUFEŞTI |
| Telefon | 0746186575 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5621 | 2024 – 2025 |
| 4719 | 2013 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (46)
Sunt 46 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25