J.B. PARKER SRL
CUI 31503592 · J23/1164/2013
J.B. PARKER SRL are CUI 31503592, nr. de înregistrare J23/1164/2013, înmatriculată pe 12.04.2013. Sediul social e în Oraş Chitila, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2021: cifră de afaceri 468.353 lei, profit net 409.234 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 468.353 | 509.315 | 279.378 | 291.348 | 217.908 | 218.417 | 214.792 | 106.296 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 10 | 0 | 0 | 468.353 | 509.315 | 279.378 | 291.348 | 217.908 | 218.417 | 214.792 | 106.296 | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.238 | 2.896 | 2.921 | 7.907 | 45.349 | 3.645 | 4.039 | 30.522 | 2.842 | 33.898 | 2.458 | 1.332 | — |
| Profit / pierdere brută | -2.238 | -2.886 | -2.921 | -7.907 | 423.004 | 505.670 | 275.339 | 260.826 | 215.066 | 184.519 | 212.334 | 104.964 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -2.238 | -2.886 | -2.921 | -7.907 | 409.234 | 491.918 | 266.958 | 252.085 | 208.529 | 177.966 | 205.890 | 101.775 | 0 |
| Active imobilizate | 248.211 | 248.211 | 248.211 | 248.409 | 248.211 | 248.211 | 248.211 | 248.211 | 248.211 | — | — | 195 | 585 |
| Active circulante | 9.290 | 10.496 | 13.482 | 132.696 | 161.463 | 244.147 | 20.687 | 150.949 | 22.569 | 180.806 | 308.842 | 103.423 | 400 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 200 |
| Creanțe | 2.363 | 2.644 | 5.237 | 111.744 | 113.344 | 203.413 | 2.223 | 1.114 | 19.570 | 179.801 | 301.347 | 100.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.927 | 7.852 | 8.245 | 20.952 | 48.119 | 40.734 | 18.464 | 149.835 | 2.999 | 1.005 | 7.495 | 2.923 | 200 |
| Datorii | 273.213 | 272.181 | 272.281 | 388.772 | 200 | 200 | 1.700 | 146.835 | 62.011 | 2.600 | 977 | 1.643 | 785 |
| Capitaluri proprii | -15.712 | -13.474 | -10.588 | -7.667 | 409.474 | 492.158 | 267.198 | 252.325 | 208.769 | 178.206 | 307.865 | 101.975 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.04.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | J.B. PARKER SRL |
| Nr. reg. com. | J23/1164/2013 |
| EUID | ROONRC.J23/1164/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-12 |
| Sediu social | Str. Prunului, 4, Orş. Chitila, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. PRUNULUI, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEAUSCI S.R.L. | 18 m |
| TASKLIGHT S.R.L. | 18 m |
| INSPIRE ESTATE S.R.L. inactiv | 34 m |
| GENERAL PRINT SRL | 37 m |
| EXPRESS LOGISTIC&DISTRIBUTION S.R.L. | 51 m |
| LIVEXPERT CENTER S.R.L. | 51 m |
| PALMIE DUO REAL SRL inactiv | 51 m |
| REBEFLO SRL | 51 m |
| VLAD&GIRAUTO S.R.L. | 51 m |
| VICTORIA CONSTRUCT SRL inactiv | 52 m |
| SELUGA FOOD CONCEPT S.R.L. | 78 m |
| STELING TRANSCON S.R.L. | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25