OZI SALON SRL
CUI 31631923 · J40/6105/2013
OZI SALON SRL are CUI 31631923, nr. de înregistrare J40/6105/2013, înmatriculată pe 13.05.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2018: cifră de afaceri 25.302 lei, pierdere netă 24.020 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 25 mii lei · mediana 66 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | -24 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -94.9% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 25 mii lei · mediana 83 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 25.302 | 27.362 | 21.749 | 18.041 | 9.608 | 6.124 |
| Venituri totale | 25.302 | 27.362 | 21.749 | 18.041 | 9.608 | 6.124 |
| Cheltuieli totale | 49.069 | 19.136 | 13.696 | 7.636 | 14.666 | 8.622 |
| Profit / pierdere brută | -23.767 | 8.226 | 8.053 | 10.405 | -5.058 | -2.498 |
| Profit / pierdere netă | -24.020 | 7.405 | 6.763 | 10.018 | -5.345 | -2.682 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 | 229 |
| Active circulante | 55.890 | 41.847 | 26.334 | 14.457 | 1.256 | 1.143 |
| Stocuri | 30 | — | 30 | — | 0 | 0 |
| Creanțe | 660 | 450 | 175 | 500 | 500 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 55.200 | 41.397 | 26.129 | 13.957 | 756 | 1.143 |
| Datorii | 63.349 | 25.287 | 17.379 | 12.265 | 9.083 | 3.854 |
| Capitaluri proprii | -7.459 | 16.560 | 8.955 | 2.192 | -7.827 | -2.482 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.05.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OZI SALON SRL |
| Nr. reg. com. | J40/6105/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/6105/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-05-13 |
| Sediu social | Str. Târgu Jiu, 62, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. TÂRGU JIU, NR.62 |
| Telefon | 0727409640 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AYRAM CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIOELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EDUARD BALACY CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELG-D CONSTRUCT DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| LORY COMEXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARIO BRAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROWELL EUROTRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| TDG HR CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANNE MARY TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIKOS SERV INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARY-PATY BUSINESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PETRODAN ACTUAL SRL inactiv | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2013 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
| 14180262 | LORY COMEXIM SRL inactiv |
| 20780830 | MARIO BRAND SRL inactiv |
| 22784103 | SERHAT FASHION SRL inactiv |
| 23181410 | CAMICRIS TRADING SRL inactiv |
| 27737153 | NICOMAR CERAMIC SRL inactiv |
| 38342000 | TDG HR CONSULT SRL inactiv |
| 38388415 | ROWELL EUROTRADE SRL inactiv |
| 38426063 | ELG-D CONSTRUCT DESIGN SRL inactiv |
| 38748077 | EDUARD BALACY CONSTRUCT S.R.L. inactiv |
| 38956990 | BIOELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. inactiv |
| 40108789 | AYRAM CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25