MYMOTO NORD-EST SRL
CUI 31640948 · J2013000503042
MYMOTO NORD-EST SRL are CUI 31640948, nr. de înregistrare J2013000503042, înmatriculată pe 15.05.2013. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4673. În 2025: cifră de afaceri 2.486.488 lei, profit net 315.933 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,5 mil lei · mediana 199 mii lei | de 13× mediana |
| Profit net | 316 mii lei · mediana 3 mii lei | de 112× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 12.7% · mediana 1.6% | 794% din mediană |
| Cifră pe salariat | 829 mii lei · mediana 224 mii lei | 370% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.486.488 | 2.466.013 | 1.944.175 | 1.554.445 | 1.500.060 | 1.267.657 | 915.451 | 800.734 | 880.530 | 694.644 | 414.550 | 293.097 | 73.244 |
| Venituri totale | 2.487.026 | 2.466.013 | 1.944.698 | 1.554.521 | 1.502.122 | 1.292.539 | 930.199 | 812.637 | 888.327 | 698.252 | 415.321 | 293.097 | 73.244 |
| Cheltuieli totale | 2.109.480 | 1.971.869 | 1.591.306 | 1.344.469 | 1.267.319 | 1.211.212 | 906.598 | 709.949 | 776.255 | 620.088 | 410.090 | 261.936 | 59.433 |
| Profit / pierdere brută | 377.546 | 494.144 | 353.392 | 210.052 | 234.803 | 81.327 | 23.601 | 102.688 | 112.072 | 78.164 | 5.231 | 31.161 | 13.811 |
| Profit / pierdere netă | 315.933 | 415.081 | 333.945 | 194.507 | 219.782 | 68.498 | 14.299 | 94.584 | 103.387 | 73.828 | 4.379 | 26.175 | 11.614 |
| Active imobilizate | 38.487 | 39.359 | 40.231 | 41.172 | 48.912 | 1.639 | 2.731 | 965 | 758 | 1.293 | 1.828 | 2.363 | 4.131 |
| Active circulante | 1.819.118 | 1.412.539 | 1.008.822 | 841.060 | 690.835 | 530.334 | 692.318 | 629.964 | 527.508 | 281.795 | 263.360 | 119.597 | 81.621 |
| Stocuri | 1.571.034 | 1.167.651 | 817.093 | 655.332 | 548.660 | 420.130 | 538.765 | 510.441 | 454.160 | 196.427 | 192.069 | 74.276 | 66.009 |
| Creanțe | 76.472 | 117.821 | 42.858 | 46.373 | 44.693 | 27.423 | 136.741 | 113.924 | 56.543 | 64.210 | 62.278 | 37.063 | — |
| Casa și conturi la bănci | 171.612 | 127.067 | 148.871 | 139.355 | 97.482 | 82.781 | 16.812 | 5.599 | 16.805 | 21.158 | 9.013 | 8.258 | 15.612 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.170 | 2.003 | — | — |
| Datorii | 638.121 | 449.347 | 310.383 | 249.246 | 240.268 | 252.276 | 416.481 | 366.661 | 308.582 | 168.735 | 224.496 | 83.871 | 73.838 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 226 | 226 | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.219.484 | 1.002.551 | 738.670 | 632.986 | 499.479 | 279.697 | 278.568 | 264.268 | 219.684 | 116.297 | 42.469 | 38.089 | 11.914 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 3 | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.05.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4673 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MYMOTO NORD-EST SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000503042 |
| EUID | ROONRC.J2013000503042 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-05-15 |
| Sediu social | Str. Radu Negru, 5, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. RADU NEGRU, NR.5, SC.B, AP.29 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABUNDANCE INVEST ASSOCIATES S.R.L. | aceeași clădire |
| ADAM HAIR STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADVANCE BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AKUM GRUP S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO CARLA SRL | aceeași clădire |
| AUTO MOTO CARLA S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOPARK BLK S.R.L. | aceeași clădire |
| AXM PROFESSIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BETON BAU CRISTIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| BIS CONFORT TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| BY & KO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARLA AUTO MOTO PRO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4673 | 2025 |
| 4540 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bacău
| 6327282 | IODORA-COM SRL |
| 6699464 | CAMPIER SRL |
| 7044454 | EUROTEST SRL |
| 8403912 | VAMINA-COM SRL |
| 8549943 | ORDEIANU COMPANY SRL |
| 11149432 | TUCUSOR SRL |
| 11317358 | LUC PROD EXIM SRL |
| 12486100 | HUMOREANCA PROD COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25