LIVO CAFFE S.R.L.
CUI 31662482 · J39/293/2013
LIVO CAFFE S.R.L. are CUI 31662482, nr. de înregistrare J39/293/2013, înmatriculată pe 20.05.2013. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4799. În 2025: cifră de afaceri 431.377 lei, profit net 43.208 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 431 mii lei · mediana 199 mii lei | 217% din mediană |
| Profit net | 43 mii lei · mediana 3 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10% · mediana 1.6% | 625% din mediană |
| Cifră pe salariat | 431 mii lei · mediana 224 mii lei | 193% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 431.377 | 296.785 | 219.050 | 227.343 | 175.446 | 160.615 | 211.871 | 182.661 | 124.544 | 79.422 | 116.023 | 85.080 | 30.706 |
| Venituri totale | 445.957 | 296.791 | 265.761 | 236.367 | 175.446 | 162.629 | 211.871 | 183.161 | 125.544 | 83.142 | 118.073 | 85.080 | 30.706 |
| Cheltuieli totale | 395.500 | 292.160 | 264.985 | 228.568 | 170.859 | 159.859 | 201.496 | 170.584 | 112.220 | 86.482 | 111.391 | 77.362 | 22.699 |
| Profit / pierdere brută | 50.457 | 4.631 | 776 | 7.799 | 4.587 | 2.770 | 10.375 | 12.577 | 13.324 | -3.340 | 6.682 | 7.718 | 8.007 |
| Profit / pierdere netă | 43.208 | 3.949 | 654 | 1.204 | 286 | 1.144 | 6.169 | 8.542 | 9.557 | -5.840 | 3.139 | 5.165 | 7.086 |
| Active imobilizate | 59.704 | 46.517 | 64.209 | 71.489 | 88.669 | 124.815 | 158.574 | 193.445 | 479 | 1.326 | 5.388 | 2.011 | 0 |
| Active circulante | 63.623 | 51.349 | 43.098 | 111.811 | 58.719 | 71.928 | 52.715 | 5.563 | 27.877 | 7.251 | 10.103 | 14.459 | 19.428 |
| Stocuri | 3.145 | 35.208 | 18.789 | 44.975 | 25.807 | 45.690 | 51.007 | 3.162 | 15.618 | 2.847 | 555 | 7.368 | 8.697 |
| Creanțe | 9.643 | 5.999 | 11.563 | 12.071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 50.835 | 10.142 | 12.746 | 54.765 | 32.912 | 26.238 | 1.708 | 2.401 | 12.259 | 4.404 | 9.548 | 7.091 | 10.731 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.000 | 0 | 0 |
| Datorii | 58.688 | 82.305 | 95.695 | 161.375 | 126.667 | 164.531 | 180.221 | 174.159 | 12.049 | 1.827 | 2.901 | 4.019 | 12.142 |
| Capitaluri proprii | 64.639 | 15.561 | 11.612 | 21.925 | 20.721 | 32.212 | 31.068 | 24.849 | 16.307 | 6.750 | 15.590 | 12.451 | 7.286 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.05.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4799 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIVO CAFFE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J39/293/2013 |
| EUID | ROONRC.J39/293/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-05-20 |
| Sediu social | Str. Pictor Nicolae Grigorescu, 14, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.14, BL.5, SC.3, ET.2, AP.49 |
| Telefon | 0766636122 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTECRIROB SRL | aceeași clădire |
| DOCTOR DE ZÂMBETE SRL | aceeași clădire |
| DUNIROS TAX S.R.L. | aceeași clădire |
| DYNUIMPACT S.R.L. | aceeași clădire |
| LENOIŢĂRANU TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| MARFLORDAV SRL | aceeași clădire |
| ORTOZÂMBETE S.R.L. | aceeași clădire |
| REMIGEM S.R.L. | aceeași clădire |
| SELECT D.S.M. GAME STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DGD CONTACT S.R.L. | 36 m |
| FORTEAM MAP S.R.L. inactiv | 36 m |
| OMEGA STRUCTURE ENGINEERING S.R.L. | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4799 | 2015 – 2025 |
| 4789 | 2013 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25