BUILDING CONCIERGE SRL
CUI 31664513 · J2013000851161
BUILDING CONCIERGE SRL are CUI 31664513, nr. de înregistrare J2013000851161, înmatriculată pe 20.05.2013. Sediul social e în Sat Gherceşti, Comuna Gherceşti, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8110. În 2022: cifră de afaceri 18.388 lei, profit net 16.027 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -363 lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 18.388 | 144.786 | 180.180 | 256.110 | 296.209 | 469.738 | 684.241 | 641.481 | 581.830 | 350.984 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 18.388 | 190.528 | 180.180 | 256.121 | 296.637 | 469.896 | 684.761 | 641.865 | 581.830 | 350.984 |
| Cheltuieli totale | 363 | 4.655 | 1.379 | 1.809 | 211.317 | 171.485 | 249.994 | 242.682 | 410.938 | 527.076 | 450.304 | 435.697 | 285.674 |
| Profit / pierdere brută | -363 | -4.655 | -1.379 | 16.579 | -20.789 | 8.695 | 6.127 | 53.955 | 58.958 | 157.685 | 191.561 | 146.133 | 65.310 |
| Profit / pierdere netă | -363 | -4.655 | -1.379 | 16.027 | -26.391 | 3.290 | 319 | 50.988 | 51.694 | 132.455 | 160.883 | 122.466 | 54.860 |
| Active imobilizate | 20.409 | 20.409 | 24.159 | 24.159 | 24.263 | 121.135 | 142.274 | 142.850 | 19.716 | 15.014 | 1.886 | 2.371 | 2.856 |
| Active circulante | 141.874 | 143.139 | 146.370 | 147.238 | 196.047 | 126.896 | 106.702 | 156.704 | 229.207 | 184.263 | 368.455 | 181.578 | 114.664 |
| Stocuri | 10.324 | 9.979 | 9.979 | 9.979 | 9.979 | 9.979 | 9.979 | 9.979 | 10.245 | 4.530 | 0 | — | 0 |
| Creanțe | 96.579 | 97.726 | 97.721 | 97.075 | 96.603 | 104.648 | 76.617 | 148.468 | 130.053 | 131.214 | 75.383 | 47.627 | 32.270 |
| Casa și conturi la bănci | 34.971 | 35.434 | 38.670 | 40.184 | 89.465 | 12.269 | 20.106 | -1.743 | 88.909 | 48.519 | 293.072 | 133.951 | 82.394 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 129.704 | — | — | — | 27.298 | — |
| Datorii | 36.325 | 37.227 | 39.553 | 39.042 | 49.548 | 50.878 | 55.113 | 189.872 | 60.574 | 62.622 | 81.931 | 83.721 | 62.460 |
| Capitaluri proprii | 125.958 | 126.321 | 130.976 | 132.355 | 170.762 | 197.153 | 193.863 | 239.386 | 188.349 | 136.655 | 288.410 | 127.526 | 55.060 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.05.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 8110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BUILDING CONCIERGE SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000851161 |
| EUID | ROONRC.J2013000851161 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-05-20 |
| Sediu social | Str. Aviatorilor, 10, UNITATEA U14/C6.1, Sat Gherceşti Com. Gherceşti, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT GHERCEŞTI COM. GHERCEŞTI, STR. AVIATORILOR, NR.10, UNITATEA U14/C6.1 |
| Telefon | 0726154222 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALUTITAN VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| ANKOLA ACTIVITY S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIOANE CRAIOVA SA | aceeași clădire |
| BLUE ENERGY INC SRL | aceeași clădire |
| BUSCHA BAR SRL | aceeași clădire |
| C.S.V. EURO MEDA SRL | aceeași clădire |
| CAFFEOL FORTE S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL DE PREGĂTIRE PROFESIONALĂ ŞI CONSULTANŢĂ ROMTRAINING SRL | aceeași clădire |
| CWTP ONLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| DANOP STYLE S.R.L. MILANO - SUCURSALA GHERCEȘTI | aceeași clădire |
| DIGITAL ART STUDIO SRL | aceeași clădire |
| ESENȚA ALFA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (38)
Sunt 38 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25