COXETIX S.R.L.
CUI 31752950 · J38/325/2013 · radiată
COXETIX S.R.L. are CUI 31752950, nr. de înregistrare J38/325/2013, înmatriculată pe 05.06.2013. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2024: cifră de afaceri 203.717 lei, pierdere netă 71.491 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 204 mii lei · mediana 166 mii lei | 123% din mediană |
| Profit net | -71 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -35.1% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 203.717 | 226.135 | 214.547 | 182.682 | 211.638 | 366.567 | 327.597 | 76.934 | 126.508 | 51.822 | 27.490 | 3.997 |
| Venituri totale | 203.717 | 226.135 | 214.547 | 182.682 | 244.476 | 391.317 | 327.597 | 76.934 | 126.508 | 51.822 | 27.490 | 3.997 |
| Cheltuieli totale | 272.612 | 160.078 | 128.435 | 133.266 | 215.631 | 287.629 | 229.692 | 91.316 | 71.998 | 76.736 | 48.385 | 33.762 |
| Profit / pierdere brută | -68.895 | 66.057 | 86.112 | 49.416 | 28.845 | 103.688 | 97.905 | -14.382 | 54.510 | -24.914 | -20.895 | -29.765 |
| Profit / pierdere netă | -71.491 | 63.840 | 84.289 | 48.956 | 26.728 | 100.023 | 94.612 | -15.208 | 53.245 | -26.469 | -21.720 | -29.885 |
| Active imobilizate | — | 13.344 | 9.342 | 9.342 | 9.342 | 10.253 | 11.875 | 7.595 | 8.439 | 9.622 | 9.622 | 1.183 |
| Active circulante | — | 70.048 | 92.746 | 141.211 | 86.163 | 73.940 | 96.147 | 9.611 | 8.100 | 3.724 | 1.655 | 4.924 |
| Stocuri | — | — | 1.173 | 5.247 | 1.424 | 4.274 | 2.456 | 2.280 | 4.684 | 550 | 677 | 3.101 |
| Creanțe | — | 22.748 | — | — | — | — | — | 2.600 | 110 | 388 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 47.300 | 91.573 | 135.964 | 84.739 | 69.666 | 93.691 | 4.731 | 3.306 | 2.786 | 978 | 1.823 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 6.016 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 72.961 | 21.011 | 17.599 | 14.683 | 14.607 | 24.007 | 53.247 | 57.043 | 41.168 | 91.220 | 62.682 | 35.792 |
| Capitaluri proprii | -72.961 | 62.381 | 84.489 | 135.870 | 86.914 | 60.186 | 54.775 | -39.837 | -24.629 | -77.874 | -51.405 | -29.685 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 2 | 3 | 5 | 7 | 6 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 25.06.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COXETIX S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J38/325/2013 |
| EUID | ROONRC.J38/325/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-06-05 |
| Sediu social | Str. Calea lui Traian, 84, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.84, BL.S7/2, SC.A, ET.3, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vâlcea
| 1469065 | MIORITA DOBRITOIU SRL |
| 1475881 | LA LICA SRL |
| 1478098 | BELVEDERE SRL |
| 1484502 | CEFERISTUL SRL |
| 2617518 | CEZAR SRL |
| 3291893 | ALEX & MARLENE SRL |
| 4767961 | EVEREST SRL |
| 5815617 | MONDOCRIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08