FELOM COM SRL
CUI 3177407 · J33/1988/1992
FELOM COM SRL are CUI 3177407, nr. de înregistrare J33/1988/1992, înmatriculată pe 23.12.1992. Sediul social e în Sat Mihoveni, Comuna Şcheia, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 609.104 lei, profit net 605 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 609 mii lei · mediana 199 mii lei | 307% din mediană |
| Profit net | 605 lei · mediana 3 mii lei | 21% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 1.6% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 203 mii lei · mediana 224 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 609.104 | 484.979 | 354.833 | 435.898 | 408.461 | 504.588 | 495.558 | 474.381 | 538.883 | 442.440 | 321.158 | 201.281 | 166.283 | 216.375 | 215.115 |
| Venituri totale | 642.183 | 525.898 | 354.833 | 495.898 | 468.461 | 504.588 | 495.558 | 474.875 | 538.883 | 442.998 | 321.473 | 201.281 | 166.283 | 218.375 | 215.115 |
| Cheltuieli totale | 641.462 | 518.200 | 393.251 | 344.206 | 449.916 | 511.091 | 507.152 | 484.418 | 523.579 | 442.552 | 383.395 | 219.604 | 199.299 | 237.496 | 219.611 |
| Profit / pierdere brută | 721 | 7.698 | -38.418 | 151.692 | 18.545 | -6.503 | -11.594 | -9.543 | 15.304 | 446 | -61.922 | -18.323 | -33.016 | -19.121 | -4.496 |
| Profit / pierdere netă | 605 | 6.466 | -38.418 | 146.733 | 13.861 | -11.436 | -16.550 | -14.291 | 9.915 | -3.984 | -61.922 | -24.361 | -38.004 | -19.121 | -4.496 |
| Active imobilizate | 29.317 | 30.872 | 32.679 | 34.485 | 36.706 | 38.928 | 41.150 | 43.371 | 45.593 | 37.000 | 39.032 | 38.558 | 40.340 | 60.809 | 65.906 |
| Active circulante | 271.780 | 293.037 | 323.845 | 335.440 | 201.001 | 201.898 | 179.548 | 142.661 | 120.259 | 97.010 | 87.112 | 142.169 | 144.747 | 140.850 | 122.270 |
| Stocuri | 263.947 | 275.150 | 318.314 | 333.438 | 198.997 | 199.896 | 177.544 | 140.663 | 118.262 | 95.008 | 78.616 | 142.106 | 144.506 | 140.659 | 122.166 |
| Creanțe | 4.054 | 3.025 | 1.967 | 1.967 | 1.967 | 1.967 | 1.967 | 1.967 | 1.967 | 1.967 | 8.459 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.779 | 14.862 | 3.564 | 35 | 37 | 35 | 37 | 31 | 30 | 35 | 37 | 63 | 241 | 191 | 104 |
| Datorii | 373.622 | 397.107 | 436.187 | 411.171 | 425.686 | 442.666 | 411.102 | 359.891 | 325.420 | 303.493 | 291.643 | 244.056 | 224.056 | 202.624 | 183.806 |
| Capitaluri proprii | -72.525 | -73.198 | -79.663 | -41.246 | -187.979 | -201.840 | -190.404 | -173.859 | -159.568 | -169.483 | -165.499 | -63.329 | -38.969 | -965 | 4.370 |
| Capital subscris vărsat | 8.850 | 8.850 | 8.850 | 8.850 | 8.850 | 8.850 | 8.850 | 8.845 | 8.845 | 8.845 | 8.845 | 8.845 | 8.845 | 8.845 | 8.845 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.12.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FELOM COM SRL |
| Nr. reg. com. | J33/1988/1992 |
| EUID | ROONRC.J33/1988/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-12-23 |
| Sediu social | Str. Principală, 63, Sat Mihoveni Com. Şcheia, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT MIHOVENI COM. ŞCHEIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.63 |
| Telefon | 0722627170 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AANDREIVS PRODUCTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ADM EXPRES GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROSIMON PLUS MIHOVENI S.R.L. | aceeași clădire |
| AL & CR EXPRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| ASG BUCOVINA S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK WASH SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE GAS S.R.L. | aceeași clădire |
| D&B FAST FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| FAST SAM CARGO TRANS SRL | aceeași clădire |
| GEO & SAR EXPERT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| GEO PARDOSELI INDUSTRIALE S.R.L. | aceeași clădire |
| GFG BETON ELICOPTERIZAT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2019 – 2025 |
| 4941 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Suceava
| 712220 | ZAMCA SRL |
| 713110 | JUNIOR GABRIEL 79 SRL |
| 713187 | CLIO COM SRL |
| 713705 | B+B SRL |
| 714182 | LUMIAX SRL |
| 714204 | STEFAN CEL MARE SRL |
| 714220 | CORA SRL |
| 715200 | GLADIOLA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25