TANDEM MOTO-BIKE SRL
CUI 31832250 · J2/654/2013
TANDEM MOTO-BIKE SRL are CUI 31832250, nr. de înregistrare J2/654/2013, înmatriculată pe 13.06.2013. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4649. În 2022: cifră de afaceri 10.439 lei, pierdere netă 29.010 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 199 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | -29 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -277.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 10 mii lei · mediana 224 mii lei | 5% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.439 | 15.112 | 8.960 | 4.970 | 10.167 | 19.210 | 19.268 | 16.226 | 3.175 |
| Venituri totale | 10.439 | 15.112 | 8.960 | 4.970 | 10.167 | 19.210 | 19.268 | 16.226 | 3.175 |
| Cheltuieli totale | 39.345 | 38.555 | 30.354 | 29.364 | 30.162 | 23.526 | 25.865 | 43.296 | 28.308 |
| Profit / pierdere brută | -28.906 | -23.443 | -21.394 | -24.394 | -19.995 | -4.316 | -6.597 | -27.070 | -25.133 |
| Profit / pierdere netă | -29.010 | -23.595 | -21.484 | -24.443 | -20.097 | -4.623 | -7.175 | -27.557 | -25.228 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 98 |
| Active circulante | 38.514 | 37.599 | 6.397 | 7.673 | 3.034 | 8.071 | 4.259 | 5.995 | 1.432 |
| Stocuri | 36.157 | 36.756 | 5.686 | 6.888 | 3.034 | 7.131 | 3.988 | 5.841 | 739 |
| Casa și conturi la bănci | 2.357 | 843 | 711 | 785 | — | 940 | 271 | 154 | 693 |
| Datorii | 221.526 | 191.600 | 136.804 | 116.596 | 87.515 | 72.455 | 64.020 | 58.580 | 26.558 |
| Capitaluri proprii | -183.012 | -154.001 | -130.407 | -108.923 | -84.481 | -64.384 | -59.761 | -52.585 | -25.028 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.06.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4649 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TANDEM MOTO-BIKE SRL |
| Nr. reg. com. | J02/654/2013 |
| EUID | ROONRC.J2/654/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-06-13 |
| Sediu social | Str. Andrei Mureşanu, 34, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ANDREI MUREŞANU, NR.34, AP.2 |
| Telefon | 0723545319 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KEVIRA SL TRADE S.R.L. | 16 m |
| RSCC ULTRATECH SYSTEMS SRL inactiv | 16 m |
| SOPHIE BEAUTY COSMETIC S.R.L. inactiv | 16 m |
| BENIAMIN SERV SRL inactiv | 59 m |
| COMPLEX COMPANY SRL | 60 m |
| FITBOUND SPORTS SRL-D inactiv | 91 m |
| AGRICOLA ARAD SRL | 106 m |
| AGROINVEST SRL | 106 m |
| FELBA MONA SRL inactiv | 135 m |
| BONCACIU THE BARBER S.R.L. | 146 m |
| BCU AUTO S.R.L. inactiv | 167 m |
| BEN TIMAR CONSTRUZIONI SRL inactiv | 167 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4649 | 2014 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Arad
| 1683211 | PLAST IMPEX SRL |
| 3369070 | SUPER G & M SRL |
| 3513760 | VALBUR SRL |
| 3517533 | RTC TORA TRADING SRL |
| 7531468 | CAEXIM SRL |
| 8273847 | ADIVA IMPEX SRL |
| 8299820 | IMPEX L.M.MAKY SRL |
| 9152967 | ELITYS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25