LUCOMAR SRL
CUI 3194467 · J1993000293291
LUCOMAR SRL are CUI 3194467, nr. de înregistrare J1993000293291, înmatriculată pe 03.02.1993. Sediul social e în Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4777. În 2025: cifră de afaceri 10.383 lei, profit net 1.925 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 199 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 68% din mediană |
| Marjă netă | 18.5% · mediana 1.6% | de 12× mediana |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.383 | 9.182 | — | 14.650 | — | — | 2.123 | 37.246 | 42.768 | 46.170 | 46.430 | 25.911 | 25.358 | 32.975 | 34.137 |
| Venituri totale | 10.383 | 9.182 | 0 | 14.650 | 0 | 0 | 2.123 | 37.246 | 42.768 | 46.170 | 46.430 | 25.911 | 25.358 | 32.975 | 34.137 |
| Cheltuieli totale | 8.100 | 16.081 | 20.322 | — | — | — | 4.547 | 25.104 | 22.942 | 40.768 | 37.941 | 27.295 | 30.533 | 33.619 | 37.634 |
| Profit / pierdere brută | 2.283 | -6.899 | -20.322 | 14.650 | 0 | 0 | -2.424 | 12.142 | 19.826 | 5.402 | 8.489 | -1.384 | -5.175 | -644 | -3.497 |
| Profit / pierdere netă | 1.925 | -6.899 | -20.322 | 14.210 | 0 | 0 | -2.488 | 10.956 | 18.998 | 4.480 | 7.190 | -2.161 | -5.882 | -644 | -3.497 |
| Active imobilizate | 64.334 | 64.930 | 59.674 | 61.237 | 61.237 | 61.237 | 61.237 | 61.237 | 61.237 | 61.237 | 59.337 | 57.198 | 58.941 | 58.941 | 58.941 |
| Active circulante | 8.605 | 6.337 | 46.356 | 48.604 | 36.948 | 36.948 | 36.948 | 44.192 | 30.812 | 15.748 | 10.913 | 6.864 | 7.940 | 12.766 | 11.100 |
| Stocuri | 4.049 | 3.299 | — | 2.202 | 2.202 | 2.202 | 2.202 | 4.269 | 3.245 | 2.286 | 3.980 | 4.598 | 5.282 | 5.311 | 3.639 |
| Creanțe | — | — | — | 2.005 | 2.005 | 2.005 | 2.005 | 2.114 | 559 | 799 | 1.199 | 778 | 728 | 521 | 560 |
| Casa și conturi la bănci | 4.556 | 3.038 | 46.356 | 44.397 | 32.741 | 32.741 | 32.741 | 37.809 | 27.008 | 12.663 | 5.734 | 1.488 | 1.930 | 6.934 | 6.901 |
| Datorii | 297 | 550 | 0 | 20 | 2.574 | 2.574 | 2.574 | 7.330 | 4.905 | 8.839 | 6.584 | 7.587 | 6.503 | 5.446 | 3.187 |
| Capitaluri proprii | 72.642 | 70.717 | 106.030 | 109.821 | 95.611 | 95.611 | 95.611 | 98.099 | 87.144 | 68.146 | 63.666 | 56.475 | 60.378 | 66.261 | 66.854 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.02.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil |
| CAEN principal | 4777 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCOMAR SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000293291 |
| EUID | ROONRC.J1993000293291 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-03 |
| Sediu social | Str. 23 August, 4, Orş. Urlaţi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. 23 AUGUST, NR.4, BL.1, ET.P |
| Telefon | 044 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIR CRIS SERVICE SRL | aceeași clădire |
| APISANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CIPATTI PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAIOLI SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENIMAR GLASS S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC ONE SET S.R.L. | aceeași clădire |
| HARLEX ROMPREST S.R.L. | aceeași clădire |
| KRISTINE OFFICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LEUL ALB COM SRL | aceeași clădire |
| LIDRALIN MOB SRL | aceeași clădire |
| MALIBU LIKY S.R.L. | aceeași clădire |
| NOVBUILDING SOLUTION SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8219 | 2024 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08