AGROIND MALU 93 SRL
CUI 31987743 · J2013000402523
AGROIND MALU 93 SRL are CUI 31987743, nr. de înregistrare J2013000402523, înmatriculată pe 09.07.2013. Sediul social e în Comuna Malu, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 2.186.996 lei, profit net 17.162 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 254 mii lei | 860% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 7 mii lei | 229% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 3% | 27% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,1 mil lei · mediana 162 mii lei | 676% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.186.996 | 1.659.272 | 3.911.693 | 1.638.774 | 1.814.338 | 1.735.617 | 1.651.310 | 2.194.401 | 2.421.664 | 1.389.550 | 16.129 | 10.373 | 0 |
| Venituri totale | 2.665.041 | 2.672.755 | 3.840.567 | 4.038.326 | 2.728.848 | 2.619.805 | 2.350.200 | 2.807.318 | 3.045.712 | 1.555.522 | 16.129 | 10.373 | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.627.301 | 2.623.359 | 3.482.891 | 2.668.586 | 1.702.351 | 2.294.501 | 1.964.530 | 2.648.016 | 2.574.866 | 1.219.881 | 14.955 | 17.690 | 359 |
| Profit / pierdere brută | 37.740 | 49.396 | 357.676 | 1.369.740 | 1.026.497 | 325.304 | 385.670 | 159.302 | 470.846 | 335.641 | 1.174 | -7.317 | -359 |
| Profit / pierdere netă | 17.162 | 20.080 | 338.922 | 1.348.216 | 1.007.363 | 307.884 | 368.115 | 138.381 | 449.027 | 282.621 | 690 | -7.628 | -359 |
| Active imobilizate | 2.903.527 | 2.926.393 | 2.627.962 | 1.733.836 | 1.203.302 | 1.116.578 | 1.690.179 | 2.145.695 | 2.292.858 | 94.363 | 104 | 282 | 459 |
| Active circulante | 919.838 | 1.086.705 | 1.203.656 | 2.559.290 | 1.396.867 | 861.033 | 880.255 | 757.902 | 781.955 | 655.952 | 20.468 | 6.591 | 382 |
| Stocuri | 454.156 | 666.235 | 815.307 | 2.033.177 | 636.482 | 183.889 | 282.846 | 409.389 | 324.680 | 309.942 | — | — | — |
| Creanțe | 187.485 | 153.441 | 182.175 | 131.903 | 131.560 | 158.884 | 111.730 | 151.573 | 219.045 | 191.807 | 20.343 | — | 11 |
| Casa și conturi la bănci | 278.197 | 267.029 | 206.174 | 394.210 | 628.825 | 518.260 | 485.679 | 196.940 | 238.230 | 154.203 | 125 | 6.591 | 371 |
| Datorii | 1.645.662 | 1.440.668 | 901.334 | 1.662.022 | 364.473 | 274.701 | 504.899 | 651.455 | 572.031 | 474.791 | 27.669 | 14.660 | 1.000 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 282.558 | 455.557 | 922.383 | 1.389.209 | 1.778.231 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.177.703 | 2.572.430 | 2.930.284 | 2.631.104 | 1.953.138 | 1.247.353 | 1.143.152 | 862.933 | 724.551 | 275.524 | -7.097 | -7.787 | -159 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AGROIND MALU 93 SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000402523 |
| EUID | ROONRC.J2013000402523 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-09 |
| Sediu social | Str MIHAI EMINESCU, 11 A, CAMERA 1, Com. Malu, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, COM. MALU, STR MIHAI EMINESCU, NR.11 A, CAMERA 1 |
| Telefon | 0767008653 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MAKE IT UP COSMETICS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MINUMIR S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROTRIO SRL inactiv | 79 m |
| CRISANDREX TRADING S.R.L. inactiv | 176 m |
| PRESTIGE DESIGN S.R.L. | 176 m |
| SAMARA INTERNATIONAL SRL | 176 m |
| CATAN WOOD SRL | 261 m |
| ERICOM BONI TRANS S.R.L. inactiv | 261 m |
| DMS CONFORT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 337 m |
| FERMA TIKY-DORI S.R.L. inactiv | 337 m |
| AGRO-LEGUMICOLA MALU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | 400 m |
| EURO PITBULI SRL inactiv | 400 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 111 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (185)
Alte firme din Giurgiu
| 1284350 | AGROIS GIURGIU SA |
| 1285712 | SCORPION SRL |
| 1291218 | RAI PHOENIX SRL |
| 1293880 | BOGDAN C SRL |
| 1293987 | MILCOV SRL |
| 1294044 | AGROZOOTEHNICA SA MIHAILESTI |
| 1296096 | AGROMEC PUTINEIU SA |
| 1296100 | OGORUL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25