FORNA CLINIC SRL
CUI 32002190 · J22/1211/2013
FORNA CLINIC SRL are CUI 32002190, nr. de înregistrare J22/1211/2013, înmatriculată pe 12.07.2013. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 1.320.149 lei, profit net 359.913 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 220 mii lei | 601% din mediană |
| Profit net | 360 mii lei · mediana 40 mii lei | 897% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 27.3% · mediana 22.2% | 123% din mediană |
| Cifră pe salariat | 264 mii lei · mediana 202 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.320.149 | 1.569.610 | 1.129.784 | 506.179 | 914.759 | 899.462 | 858.154 | 660.629 | 409.635 | 329.939 | 380.640 | 184.466 | 22.888 |
| Venituri totale | 1.345.404 | 1.569.610 | 1.270.949 | 647.695 | 1.034.505 | 907.099 | 1.029.160 | 660.629 | 409.635 | 329.939 | 380.640 | 184.466 | 22.888 |
| Cheltuieli totale | 959.251 | 1.352.502 | 1.221.814 | 586.266 | 924.943 | 883.530 | 901.296 | 628.651 | 374.789 | 250.312 | 323.356 | 339.631 | 4.457 |
| Profit / pierdere brută | 386.153 | 217.108 | 49.135 | 61.429 | 109.562 | 23.569 | 127.864 | 31.978 | 34.846 | 79.627 | 57.284 | -155.165 | 18.431 |
| Profit / pierdere netă | 359.913 | 192.703 | 44.533 | 55.714 | 100.952 | 19.477 | 120.900 | 28.262 | 28.456 | 79.627 | 57.284 | -155.165 | 18.431 |
| Active imobilizate | 908.595 | 1.069.236 | 831.306 | 961.948 | 1.009.876 | 1.139.515 | 1.271.158 | 414 | 414 | 414 | 414 | 414 | 414 |
| Active circulante | 349.619 | 242.324 | 76.343 | 353.959 | 317.153 | 357.234 | 290.583 | 1.122.562 | 32.143 | 31.036 | 25.233 | 74.849 | 21.277 |
| Stocuri | 68.761 | 68.761 | 74.213 | 125.378 | 119.799 | 119.799 | 95.274 | 92.472 | 21.584 | 19.858 | 19.838 | 19.859 | — |
| Creanțe | 231.019 | 120.000 | 569 | 137.927 | 177.401 | 235.081 | 181.128 | 1.019.316 | 1.650 | 10.800 | 3.435 | 53.895 | 9.220 |
| Casa și conturi la bănci | 49.839 | 53.563 | 1.561 | 90.654 | 19.953 | 2.354 | 14.181 | 10.774 | 8.909 | 378 | 1.960 | 1.095 | 12.057 |
| Datorii | 168.820 | 282.079 | 70.871 | 258.179 | 194.365 | 345.291 | 429.760 | 55.727 | 3.702 | 31.049 | 104.897 | 211.797 | 3.060 |
| Venituri în avans | 575.202 | 575.202 | 575.202 | 705.834 | 836.484 | 956.230 | 956.230 | 1.010.134 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 514.192 | 454.279 | 261.576 | 351.894 | 296.180 | 195.228 | 175.751 | 57.115 | 28.855 | 401 | -79.250 | -136.534 | 18.631 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FORNA CLINIC SRL |
| Nr. reg. com. | J22/1211/2013 |
| EUID | ROONRC.J22/1211/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-12 |
| Sediu social | Str. Mihail Kogălniceanu, 2, construcţia C2, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.2, CAM. 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PREMIUM LUC ONLINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BINE IN AFACERI S.R.L. inactiv | 32 m |
| LUMISAN SRL | 32 m |
| PEDO SMILE SRL | 32 m |
| TOTAL BUILDING DESIGN S.R.L. | 38 m |
| BUTTERFLY BLESSING SRL inactiv | 171 m |
| AUDIT GROUPWARE S.R.L. | 174 m |
| BIV ALL DESIGN S.R.L. | 174 m |
| COMPARNY CONSTRUCT S.R.L. | 174 m |
| COOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL I ECOLEG TÂRGU FRUMOS | 174 m |
| CSE CARGO S.R.L. | 174 m |
| GOSSIP CAFE SRL | 174 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958355 | UNIDENT NVR SRL |
| 1961504 | ASA SRL |
| 1965107 | DANIDENT SRL |
| 1981528 | CHARIS SRL |
| 1995710 | INCISIV SRL |
| 2729490 | IUNONA B. S.R.L. |
| 3419535 | STOMBA SRL |
| 4805321 | ELGADENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25