POWER SISTEM MEDIA GRUP SRL
CUI 32010029 · J2013008839402
POWER SISTEM MEDIA GRUP SRL are CUI 32010029, nr. de înregistrare J2013008839402, înmatriculată pe 15.07.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7739. În 2025: cifră de afaceri 265.546 lei, profit net 2.026 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 266 mii lei · mediana 188 mii lei | 141% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 26 mii lei | 8% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 15.2% | 5% din mediană |
| Cifră pe salariat | 266 mii lei · mediana 127 mii lei | 210% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 265.546 | 365.923 | 339.429 | 263.404 | 265.799 | 155.811 | 368.028 | 224.692 | 140.896 | 100.521 | 114.931 | 65.266 | 6.278 |
| Venituri totale | 265.758 | 368.466 | 340.159 | 273.828 | 265.799 | 155.924 | 368.575 | 224.692 | 140.906 | 100.521 | 114.931 | 65.266 | 6.278 |
| Cheltuieli totale | 261.128 | 287.375 | 217.335 | 178.581 | 171.760 | 113.998 | 125.346 | 87.076 | 99.676 | 67.149 | 58.001 | 34.307 | 5.322 |
| Profit / pierdere brută | 4.630 | 81.091 | 122.824 | 95.247 | 94.039 | 41.926 | 243.229 | 137.616 | 41.230 | 33.372 | 56.930 | 30.959 | 956 |
| Profit / pierdere netă | 2.026 | 76.406 | 119.490 | 92.563 | 91.436 | 40.476 | 239.543 | 135.477 | 39.295 | 31.181 | 53.482 | 29.066 | 764 |
| Active imobilizate | 5.751 | 13.541 | 35.753 | 61.678 | 107.190 | 120.514 | 140.525 | 52.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.600 |
| Active circulante | 280.911 | 358.780 | 334.667 | 257.209 | 393.892 | 407.679 | 361.903 | 210.197 | 95.258 | 59.046 | 93.793 | 43.848 | 2.571 |
| Stocuri | 1.419 | — | — | — | — | 9 | 547 | — | -1.287 | -6.823 | -7.174 | — | -434 |
| Creanțe | 184.735 | 191.912 | 165.224 | 91.893 | 49.153 | 102.526 | 66.161 | 69.756 | 333 | 20.028 | 37.741 | 31.075 | 2.264 |
| Casa și conturi la bănci | 94.757 | 166.868 | 169.443 | 165.316 | 344.739 | 305.144 | 295.195 | 140.441 | 96.212 | 45.841 | 63.226 | 12.773 | 741 |
| Datorii | 48.030 | 35.716 | 50.420 | 37.377 | 27.135 | 30.205 | 24.916 | 24.228 | 8.102 | 12.320 | 7.825 | 11.362 | 4.207 |
| Capitaluri proprii | 238.632 | 336.605 | 320.000 | 281.510 | 473.947 | 497.988 | 477.512 | 237.969 | 87.156 | 46.726 | 85.968 | 32.486 | 964 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7739 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POWER SISTEM MEDIA GRUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2013008839402 |
| EUID | ROONRC.J2013008839402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-15 |
| Sediu social | Str. Constantin Sandu-Aldea, 35, CAMERA 1 (3MP), Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CONSTANTIN SANDU-ALDEA, NR.35, CAMERA 1 (3MP), ET.2, AP.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTERRA WORLD S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIERUL DE GRAFICA SRL | aceeași clădire |
| PROPERTY PARTNERS VALUATION CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| SCOPE INTERNATIONAL SRL | 19 m |
| FORMA CONCEPT SRL | 30 m |
| TERRA GSM TRADING SRL inactiv | 30 m |
| AMG DISTRIBUTION S.R.L. | 47 m |
| FOUNDER COMMUNICATION SRL | 56 m |
| DYNSEE IT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 66 m |
| INCURZION SRL inactiv | 66 m |
| SEVEN AUDIT VALUATION SRL | 66 m |
| SIRIUS SOLUTIONS SRL | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7312 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
| 57546 | KA - MILK IMPEX SRL |
| 369092 | RUBIN COM-IMPEX SRL |
| 2787202 | SERVICE AUTO SUPER IMPEX SRL |
| 3357319 | MILIE SRL |
| 7123493 | ITIMPEX SRL |
| 7653228 | BIOAXIS SRL |
| 8742960 | MARI-GAZ SRL |
| 9864418 | DOSCO S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08