LAZER STAR ARENA SRL
CUI 32017035 · J2013001186051
LAZER STAR ARENA SRL are CUI 32017035, nr. de înregistrare J2013001186051, înmatriculată pe 16.07.2013. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 90.390 lei, profit net 12.256 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 90 mii lei · mediana 66 mii lei | 136% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 2 mii lei | 727% din mediană |
| Marjă netă | 13.6% · mediana 3.7% | 368% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 90.390 | 70.117 | 61.739 | 37.872 | 219 | 26.849 | 91.225 | 66.072 | 66.635 | 43.905 | 69.855 | 60.839 | 63.225 |
| Venituri totale | 90.390 | 70.117 | 61.739 | 321.431 | 21.814 | 55.137 | 91.225 | 147.072 | 66.635 | 43.905 | 69.867 | 60.846 | 63.225 |
| Cheltuieli totale | 75.800 | 57.774 | 52.266 | 12.911 | 28.431 | 50.333 | 168.043 | 146.133 | 122.773 | 105.826 | 160.354 | 163.157 | 58.133 |
| Profit / pierdere brută | 14.590 | 12.343 | 9.473 | 308.520 | -6.617 | 4.804 | -76.818 | 939 | -56.138 | -61.921 | -90.487 | -102.311 | 5.092 |
| Profit / pierdere netă | 12.256 | 10.368 | 7.957 | 307.384 | -6.657 | 4.536 | -77.730 | 278 | -56.804 | -62.799 | -92.583 | -104.136 | 3.196 |
| Active imobilizate | — | 0 | 0 | — | — | 245.347 | 245.347 | 245.347 | 245.347 | 245.347 | 245.347 | 285.389 | 244.256 |
| Active circulante | 1.728 | 0 | -647 | 3.983 | 0 | 5.482 | 7.050 | 12.366 | 12.724 | 13.348 | 8.255 | 8.692 | 51.161 |
| Stocuri | — | 0 | 0 | — | — | 158 | 1.600 | 4.272 | 8.809 | 12.206 | 7.245 | 859 | 2.811 |
| Creanțe | — | 0 | 0 | — | 0 | 1.973 | 3.355 | — | 713 | 400 | 280 | 7.132 | 24.349 |
| Casa și conturi la bănci | 1.728 | 0 | -647 | 3.983 | — | 3.351 | 2.095 | 8.094 | 3.202 | 742 | 730 | 701 | 24.001 |
| Datorii | 43.104 | 53.632 | 63.353 | 75.941 | 392.499 | 636.672 | 642.776 | 570.362 | 570.998 | 514.818 | 446.925 | 394.821 | 292.021 |
| Capitaluri proprii | -41.376 | -53.632 | -64.000 | -71.958 | -392.499 | -385.843 | -390.379 | -312.649 | -312.927 | -256.123 | -193.323 | -100.740 | 3.396 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAZER STAR ARENA SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001186051 |
| EUID | ROONRC.J2013001186051 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-16 |
| Sediu social | Pţa. Mihai Viteazul, 35, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, PŢA. MIHAI VITEAZUL, NR.35, BL.A6, ET.9, AP.24 |
| Telefon | 0731495493 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8299 | 2025 |
| 7022 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25