IULIA MEDICAL CARE SRL
CUI 32021982 · J40/8977/2013
IULIA MEDICAL CARE SRL are CUI 32021982, nr. de înregistrare J40/8977/2013, înmatriculată pe 17.07.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 115.415 lei, profit net 26.286 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 115 mii lei · mediana 220 mii lei | 53% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 40 mii lei | 65% din mediană |
| Marjă netă | 22.8% · mediana 22.2% | 103% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 115.415 | 88.056 | 112.070 | 94.468 | 73.672 | 45.757 | 54.346 | 64.225 | 64.828 | 47.585 | 46.947 | 34.009 | 3.022 |
| Venituri totale | 118.437 | 103.721 | 112.070 | 94.468 | 73.672 | 46.424 | 54.346 | 64.225 | 84.417 | 47.585 | 46.947 | 34.009 | 3.022 |
| Cheltuieli totale | 82.706 | 95.447 | 65.981 | 33.685 | 31.811 | 3.821 | 23.595 | 17.537 | 33.761 | 33.614 | 13.170 | 17.431 | 5.520 |
| Profit / pierdere brută | 35.731 | 8.274 | 46.089 | 60.783 | 41.861 | 42.603 | 30.751 | 46.688 | 50.656 | 13.971 | 33.777 | 16.578 | -2.498 |
| Profit / pierdere netă | 26.286 | 1.547 | 38.436 | 58.006 | 39.915 | 41.210 | 29.121 | 44.761 | 48.124 | 12.544 | 32.369 | 15.558 | -2.589 |
| Active imobilizate | 89.208 | 91.631 | 117.173 | 130.134 | 143.488 | 51.842 | 4.479 | 5.729 | 6.979 | 8.229 | 9.479 | 0 | 629 |
| Active circulante | 9.225 | 68.677 | 108.209 | 59.818 | 29.347 | 12.260 | 83.598 | 68.037 | 136.656 | 35.983 | 88.469 | 18.334 | 3.729 |
| Stocuri | — | — | 705 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 59.190 | 79.688 | 8.477 | 5.760 | 4.730 | 38.071 | 38.647 | 102.213 | 1.430 | 274 | 0 | 232 |
| Casa și conturi la bănci | 9.225 | 9.487 | 27.816 | 51.341 | 23.587 | 7.530 | 45.527 | 29.390 | 34.443 | 34.553 | 18.395 | 18.334 | 3.497 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 17.789 | — | — | — |
| Datorii | 67.759 | 41.497 | 111.581 | 114.588 | 94.849 | 5.842 | 21.026 | 15.836 | 82.342 | 16.699 | 52.410 | 5.165 | 6.747 |
| Venituri în avans | 3.633 | 6.056 | — | — | — | — | — | — | 0 | 19.589 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 27.041 | 112.755 | 113.801 | 75.364 | 77.986 | 58.260 | 67.051 | 57.930 | 61.293 | 25.713 | 45.538 | 13.169 | -2.389 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IULIA MEDICAL CARE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/8977/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/8977/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-17 |
| Sediu social | Str. Prevederii, 14-18, casa 20, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PREVEDERII, NR.14-18, CASA 20 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALGORITHMINTELLIGENCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTHENTIC LEASING SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVENUE CARS S.A. | aceeași clădire |
| BRIGHT FUTURE PRODUCTION SRL | aceeași clădire |
| CE-NE-RE IMPORT-EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| COMPAS INVEST TRADING S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSULTING SOLUTIONS SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| D.M.C. MASTER INVEST SRL | aceeași clădire |
| EVALUARE RISC ŞI DAUNE SRL | aceeași clădire |
| GRĂDINA DE LEGUME SRL | aceeași clădire |
| HERA PRINTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| IPLUSSKILLS SRL-D inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25