DELENI INVEST SRL
CUI 32038836 · J40/9137/2013 · dizolvare
DELENI INVEST SRL are CUI 32038836, nr. de înregistrare J40/9137/2013, înmatriculată pe 19.07.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 31.500 lei, profit net 11.863 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mii lei · mediana 124 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 17 mii lei | 71% din mediană |
| Marjă netă | 37.7% · mediana 19.4% | 194% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 31.500 | 10.500 | 33.035 | 15.000 | 85.005 | — | 7.847 | 4.100 | 17.895 | — | — | 7.500 | 25.000 |
| Venituri totale | 31.500 | 15.611 | 33.104 | 15.105 | 85.016 | 14 | 7.890 | 4.150 | 17.925 | 111 | 125 | 7.625 | 25.198 |
| Cheltuieli totale | 18.029 | 18.503 | 22.160 | 16.083 | 14.680 | 11.615 | 12.630 | 9.732 | 19.565 | 9.924 | 8.385 | 27.646 | 21.653 |
| Profit / pierdere brută | 13.471 | -2.892 | 10.944 | -978 | 70.336 | -11.601 | -4.740 | -5.582 | -1.640 | -9.813 | -8.260 | -20.021 | 3.545 |
| Profit / pierdere netă | 11.863 | -2.892 | 8.805 | -1.428 | 67.837 | -11.601 | -4.975 | -5.705 | -2.177 | -9.813 | -8.260 | -20.021 | 2.779 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 320 | 765 | 1.211 |
| Active circulante | 15.951 | 7.076 | 11.709 | 2.495 | 13.404 | 652 | 589 | 1.108 | 2.850 | 311 | 216 | 223 | 2.658 |
| Creanțe | — | 1.963 | 821 | — | — | — | — | 18 | — | 18 | 18 | 18 | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.951 | 5.113 | 10.888 | 2.495 | 13.404 | 652 | 589 | 1.090 | 2.850 | 293 | 198 | 205 | 2.658 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 8 | 430 | 1.306 | 79 | 169 | 127 | 152 | 174 | 198 | 286 | — |
| Datorii | 362 | 3.351 | 4.100 | 4.113 | 6.446 | 60.304 | 48.729 | 44.232 | 40.293 | 35.600 | 26.035 | 18.316 | 890 |
| Capitaluri proprii | 15.589 | 3.725 | 7.617 | -1.188 | 8.264 | -59.573 | -47.971 | -42.997 | -37.291 | -35.115 | -25.301 | -17.042 | 2.979 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELENI INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J40/9137/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/9137/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-19 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Bălcescu, 32-34, CAM.1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL NICOLAE BĂLCESCU, NR.32-34, CAM.1, ET.8, AP.31 |
| Telefon | 0722294222 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 200 + SPEED AUTO-MOTO SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| A.K.I. OFFICE SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEF UNIC CREATIV S.R.L. | aceeași clădire |
| AUGUST PLUS S.R.L. | aceeași clădire |
| COP LAND INVESTMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISOMA COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREENHEALTH CANNAPHARM S.R.L. | aceeași clădire |
| HORNET FTR S.R.L. | aceeași clădire |
| ILO GRAND FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| ISRARO CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| KAYA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW GREEN LAND 2006 SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 7033 | PRO DIONAPLAST SRL |
| 7831 | DOMINO TRADING HOLDING SRL |
| 8306 | INCOPREX SRL |
| 9140 | PELTECO IMPORT EXPORT SRL |
| 11336 | ENPORA BRAND MANAGEMENT SRL |
| 16562 | MORELA SRL |
| 23829 | A C CONSULTING SRL |
| 30052 | MIND SERVICE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08