VERINVEST SERV SRL
CUI 32040046 · J4/705/2013
VERINVEST SERV SRL are CUI 32040046, nr. de înregistrare J4/705/2013, înmatriculată pe 22.07.2013. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2017: cifră de afaceri 64.000 lei, profit net 384 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -340 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 64.000 | 415.000 | 284.983 | 216.068 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 64.000 | 415.000 | 284.983 | 216.068 | 0 |
| Cheltuieli totale | 340 | 280 | -154 | 117.040 | 62.976 | 400.354 | 259.192 | 202.771 | 1.400 |
| Profit / pierdere brută | -340 | -280 | 154 | -117.040 | 1.024 | 14.646 | 25.791 | 13.297 | -1.400 |
| Profit / pierdere netă | -340 | -280 | 154 | -117.040 | 384 | 2.196 | 17.242 | 6.815 | -1.400 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 10.000 | 646 |
| Active circulante | 140.265 | 140.265 | 140.265 | 140.265 | 236.439 | 188.796 | 231.624 | 127.312 | 2.000 |
| Creanțe | 140.265 | 140.265 | 140.265 | 140.265 | 236.425 | 185.370 | 151.993 | 125.836 | 2.000 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | — | 14 | 3.426 | 79.631 | 1.476 | — |
| Datorii | 297.534 | 297.194 | 296.914 | 297.068 | 212.202 | 163.722 | 208.746 | 131.697 | 3.846 |
| Capitaluri proprii | -157.269 | -156.929 | -156.649 | -156.803 | 24.237 | 25.074 | 22.878 | 5.615 | -1.200 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 220 | 220 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 3 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VERINVEST SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J04/705/2013 |
| EUID | ROONRC.J4/705/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-22 |
| Sediu social | Str. Alexei Tolstoi, 69, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ALEXEI TOLSTOI, NR.69 |
| Telefon | 0751885120 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUDIT IT&C SRL | aceeași clădire |
| DIANA SOFTWARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRIVE AND DINE S.R.L. | aceeași clădire |
| EVA CAPITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HIGHWAY LOGISTIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| ICM ICM INSTALATION SRL | aceeași clădire |
| LEXIM TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| SMART SOFT SCMI SRL | aceeași clădire |
| VERITAS PHARMACEUTICAL SRL | aceeași clădire |
| ZYDEC PHARMA LTD SRL | aceeași clădire |
| AUTOFIT BACĂU S.R.L. inactiv | 96 m |
| EDONIA FOOD S.R.L. | 96 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2013 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bacău
| 955628 | REPMAN SRL |
| 981783 | ECOPROM SRL |
| 5662319 | ROMTEXO SRL |
| 5907222 | ANTI-PAN-CON SRL |
| 6060338 | NISDOR SRL |
| 6496320 | MULTISERVICE SRL |
| 6533517 | FINEST COM SRL |
| 7211277 | STOCON SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25