VETPOINT VEST SRL
CUI 32049878 · J2013000822024
VETPOINT VEST SRL are CUI 32049878, nr. de înregistrare J2013000822024, înmatriculată pe 23.07.2013. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 1.595.080 lei, profit net 165.661 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,6 mil lei · mediana 172 mii lei | 926% din mediană |
| Profit net | 166 mii lei · mediana 31 mii lei | 526% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 10.4% · mediana 23.7% | 44% din mediană |
| Cifră pe salariat | 319 mii lei · mediana 176 mii lei | 181% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.595.080 | 1.424.923 | 1.303.179 | 1.019.344 | 696.360 | 568.052 | 392.076 | 351.499 | 219.615 | 142.673 | 107.065 | 67.195 | 2.170 |
| Venituri totale | 1.610.940 | 1.440.975 | 1.303.684 | 1.019.468 | 697.464 | 570.375 | 392.076 | 351.499 | 219.615 | 142.673 | 107.500 | 67.195 | 2.170 |
| Cheltuieli totale | 1.425.276 | 1.304.454 | 1.262.900 | 987.362 | 682.866 | 506.256 | 387.031 | 332.131 | 215.540 | 133.568 | 103.379 | 63.940 | 7.814 |
| Profit / pierdere brută | 185.664 | 136.521 | 40.784 | 32.106 | 14.598 | 64.119 | 5.045 | 19.368 | 4.075 | 9.105 | 4.121 | 3.255 | -5.644 |
| Profit / pierdere netă | 165.661 | 120.032 | 29.465 | 24.922 | 8.343 | 58.415 | 1.116 | 15.863 | 270 | 4.825 | 896 | 1.239 | -5.709 |
| Active imobilizate | 350.587 | 312.089 | 342.312 | 215.036 | 226.867 | 14.928 | 13.873 | 16.367 | 18.860 | — | — | — | — |
| Active circulante | 323.162 | 164.263 | 157.170 | 233.665 | 177.959 | 154.505 | 85.000 | 39.441 | 19.940 | 42.478 | 25.719 | 17.613 | 1.863 |
| Stocuri | 108.510 | 0 | 37.463 | 134.444 | 114.675 | 9.717 | 5.986 | 0 | 12.450 | 41.061 | 19.380 | 14.836 | 823 |
| Creanțe | 175.005 | 101.439 | 95.208 | 65.777 | 52.589 | 50.980 | 44.580 | 260 | 344 | 806 | 331 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 39.647 | 62.824 | 24.499 | 33.444 | 10.695 | 93.808 | 34.434 | 39.181 | 7.146 | 611 | 6.008 | 2.777 | 1.040 |
| Cheltuieli în avans | 16.295 | 1.640 | 322 | 0 | 0 | — | — | 2.861 | 2.861 | 2.861 | — | — | — |
| Datorii | 509.463 | 301.073 | 424.917 | 391.322 | 372.370 | 92.320 | 80.174 | 41.086 | 39.941 | 43.889 | 29.093 | 21.883 | 7.372 |
| Capitaluri proprii | 180.581 | 176.919 | 74.887 | 57.379 | 32.456 | 77.113 | 18.699 | 17.583 | 1.720 | 1.450 | -3.374 | -4.270 | -5.509 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 2 | 2 | 3 | 3 | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VETPOINT VEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000822024 |
| EUID | ROONRC.J2013000822024 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-23 |
| Sediu social | Cal. Radnei, 113, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, CAL. RADNEI, NR.113 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRISEUROMAR LOGISTIC SRL inactiv | 31 m |
| ROMINA GAME"S S.R.L. inactiv | 31 m |
| TWIN TRADE SRL inactiv | 31 m |
| WOLF M.M. SRL | 37 m |
| FAMILY CLEAR DENT S.R.L. | 51 m |
| MYRRA SANTE SRL | 51 m |
| MWB DOCSERV 2024 S.R.L. | 57 m |
| SERVCONT RAUOVI SRL | 57 m |
| NELI SRL | 65 m |
| ICEBERG STREET S.R.L. | 66 m |
| DALTIN HOUSE SRL inactiv | 90 m |
| DASTRUST INVESTMENT SRL inactiv | 90 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4779 | 2021 – 2025 |
| 7490 | 2019 – 2020 |
| 7500 | 2013 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Arad
| 1676303 | ARIMPEX SRL |
| 3219561 | MYOSOTA SRL |
| 5416950 | TERA ACVILA SRL |
| 7352390 | ILSICO SRL |
| 7732976 | VETOFARM SRL |
| 8859979 | VETAGRICA SRL |
| 9556213 | ARTEMIS VET SRL |
| 9892752 | SERVIVET SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25