CONSTANT CREATIV SRL
CUI 32075346 · J26/795/2013 · radiată
CONSTANT CREATIV SRL are CUI 32075346, nr. de înregistrare J26/795/2013, înmatriculată pe 30.07.2013. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2022: cifră de afaceri 141.508 lei, profit net 54.017 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 142 mii lei · mediana 166 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 54 mii lei · mediana 1 mii lei | de 42× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 38.2% · mediana 1% | de 38× mediana |
| Cifră pe salariat | 142 mii lei · mediana 131 mii lei | 108% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 141.508 | 137.914 | 348.805 | 276.952 | 154.872 | 187.789 | 209.609 | 195.775 | 123.975 |
| Venituri totale | 141.508 | 138.754 | 364.085 | 276.952 | 154.872 | 187.789 | 217.886 | 197.806 | 123.975 |
| Cheltuieli totale | 86.861 | 253.495 | 357.496 | 391.435 | 183.077 | 174.819 | 197.042 | 163.025 | 121.959 |
| Profit / pierdere brută | 54.647 | -114.741 | 6.589 | -114.483 | -28.205 | 12.970 | 20.844 | 34.781 | 2.016 |
| Profit / pierdere netă | 54.017 | -115.964 | 3.305 | -116.960 | -29.754 | 11.092 | 18.665 | 28.831 | -1.715 |
| Active imobilizate | 70 | 70 | 6.275 | 12.481 | 18.686 | 70 | 70 | 352 | 352 |
| Active circulante | 5.033 | 101.075 | 134.484 | 73.502 | 51.913 | 88.554 | 83.847 | 61.048 | 13.803 |
| Stocuri | — | 42.875 | 105.677 | 63.268 | 51.796 | 24.054 | 2.697 | 19.789 | 13.603 |
| Creanțe | 5.009 | 4.141 | 16.623 | 3.588 | — | — | — | 3.503 | — |
| Casa și conturi la bănci | 24 | 54.059 | 12.184 | 6.646 | 117 | 64.500 | 81.150 | 37.756 | 200 |
| Datorii | 153.386 | 303.446 | 227.095 | 175.624 | 43.280 | 31.551 | 37.936 | 34.084 | 15.670 |
| Capitaluri proprii | -148.283 | -202.301 | -86.336 | -89.641 | 27.319 | 57.073 | 45.981 | 27.316 | -1.515 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 5 | 5 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 15.01.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONSTANT CREATIV SRL |
| Nr. reg. com. | J26/795/2013 |
| EUID | ROONRC.J26/795/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-30 |
| Sediu social | Str. Libertăţii, 110, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.110 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIMAG COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CONTRANSCAR SRL | aceeași clădire |
| DALICON MARIS SRL | aceeași clădire |
| GIGI SERV MOB SRL | aceeași clădire |
| SERV IRTA SA | aceeași clădire |
| VISEDO AUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| VOLTZ COLLECTIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| RAEL BEAUTY FACE S.R.L. | 80 m |
| SARICOR HOUSE BUILDING S.R.L. | 80 m |
| CAMP LOGISTIC S.R.L. | 109 m |
| CLARUS SPED SRL inactiv | 109 m |
| CLEAN PLACE RO DEZINF DISTR SRL-D inactiv | 109 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2014 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 4786351 | ADIMAG COM IMPEX SRL |
| 30451436 | VISEDO AUTO SRL inactiv |
| 35772267 | GIGI SERV MOB SRL |
| 36238462 | DALICON MARIS SRL |
| 48108121 | VOLTZ COLLECTIVE S.R.L. |
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Mureş
| 1197408 | DORALEX SRL |
| 1204181 | TRATTORIA IMPEX SRL |
| 1207668 | HAREX SRL |
| 1216348 | BIG BEN COMEXIMP SRL |
| 1216860 | PIZZERIA TIK TAK SRL |
| 1223493 | COM SERV TRANS JOKER SRL |
| 1228776 | ROMARCOM SRL |
| 1245491 | ALEDO COMPANY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25