CCEO - SERVICII ÎN CONSTRUCŢII SRL
CUI 32081801 · J2013002313234
CCEO - SERVICII ÎN CONSTRUCŢII SRL are CUI 32081801, nr. de înregistrare J2013002313234, înmatriculată pe 31.07.2013. Sediul social e în Oraş Otopeni, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 69.920 lei, profit net 24.001 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 70 mii lei · mediana 172 mii lei | 41% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 31 mii lei | 76% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 34.3% · mediana 23.7% | 145% din mediană |
| Cifră pe salariat | 70 mii lei · mediana 176 mii lei | 40% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69.920 | 69.475 | 68.650 | 65.220 | 61.610 | 40.100 | 47.910 | 42.070 | 37.820 | 43.360 | 51.900 | 37.445 | 13.100 |
| Venituri totale | 69.920 | 69.737 | 69.040 | 65.220 | 62.623 | 40.127 | 47.910 | 42.070 | 37.820 | 43.360 | 51.941 | 37.445 | 13.104 |
| Cheltuieli totale | 41.655 | 45.160 | 36.141 | 19.062 | 16.375 | 30.794 | 24.590 | 17.252 | 18.545 | 22.509 | 32.254 | 27.450 | 4.758 |
| Profit / pierdere brută | 28.265 | 24.577 | 32.899 | 46.158 | 46.248 | 9.333 | 23.320 | 24.818 | 19.275 | 20.851 | 19.687 | 9.995 | 8.346 |
| Profit / pierdere netă | 24.001 | 20.866 | 27.623 | 45.505 | 45.622 | 8.931 | 22.840 | 24.396 | 18.135 | 19.961 | 18.129 | 8.871 | 7.953 |
| Active imobilizate | 4.143 | 959 | 2.858 | 2.752 | — | — | — | — | 2.188 | 5.938 | 9.688 | 14.894 | 302 |
| Active circulante | 20.705 | 20.658 | 26.964 | 45.346 | 83.206 | 65.044 | 82.555 | 79.660 | 53.323 | 31.774 | 26.468 | 3.353 | 9.054 |
| Creanțe | 4.648 | 7.081 | 13.920 | 35.819 | 76.261 | 59.986 | 78.566 | 76.993 | 52.864 | 27.015 | 19.000 | 1.375 | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.057 | 13.577 | 13.044 | 9.527 | 6.945 | 5.058 | 3.989 | 2.667 | 459 | 4.759 | 7.468 | 1.978 | 9.054 |
| Datorii | 502 | 502 | 1.952 | 2.352 | 258 | 218 | 160 | 105 | 352 | 687 | 1.003 | 1.223 | 1.203 |
| Capitaluri proprii | 24.346 | 21.115 | 27.870 | 45.746 | 82.948 | 64.826 | 82.395 | 79.555 | 55.159 | 37.025 | 35.153 | 17.024 | 8.153 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CCEO - SERVICII ÎN CONSTRUCŢII SRL |
| Nr. reg. com. | J2013002313234 |
| EUID | ROONRC.J2013002313234 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-31 |
| Sediu social | Str. Avram Iancu, 9, Cam. 3, Orş. Otopeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. AVRAM IANCU, NR.9, CAM. 3, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & T BEL COMPANY SRL | aceeași clădire |
| AAA WP COMPLETE SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| AISET S.R.L. | aceeași clădire |
| ANK NEWLIFE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANORIAN HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| BEM RETAIL GROUP SRL | aceeași clădire |
| BRIDGE AGRO S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIGHT & BEAUTIFUL MINDS S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMARA TA S.R.L. | aceeași clădire |
| CASE SUSTENABILE S.R.L. | aceeași clădire |
| CLASSIC BRANDS SRL | aceeași clădire |
| CRIS PROD COM DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Ilfov
| 8497 | SIPA SRL |
| 33962 | ECOENERG SRL |
| 354393 | BETA PROIECT SRL |
| 483614 | REGA ENGINEERING SRL |
| 1344169 | COMPROIECT 92 SA |
| 3020711 | M 2 M IMPEX SRL |
| 3453294 | TORA SERV IMPEX S.R.L. |
| 4283112 | S.I.S. ECHIPAMENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25