MITTANI SOLUTIONS SRL
CUI 32100482 · J8/1179/2013
MITTANI SOLUTIONS SRL are CUI 32100482, nr. de înregistrare J8/1179/2013, înmatriculată pe 05.08.2013. Sediul social e în Sat Feldioara, Comuna Feldioara, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 157.558 lei, profit net 872 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 158 mii lei · mediana 158 mii lei | 100% din mediană |
| Profit net | 872 lei · mediana 39 mii lei | 2% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.6% · mediana 36.2% | 2% din mediană |
| Cifră pe salariat | 158 mii lei · mediana 219 mii lei | 72% din mediană |
Comparat cu 33.199 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 157.558 | 139.291 | 275.066 | 313.388 | 147.879 | 193.658 | 150.669 | 103.148 | 115.967 | 15.303 | 3.169 | 31.571 |
| Venituri totale | 157.558 | 139.368 | 275.066 | 313.389 | 147.879 | 193.658 | 151.675 | 103.169 | 115.972 | 15.387 | 3.169 | 31.573 |
| Cheltuieli totale | 151.959 | 133.054 | 150.292 | 53.403 | 118.023 | 87.092 | 93.190 | 40.065 | 51.301 | 14.458 | 23.180 | 6.282 |
| Profit / pierdere brută | 5.599 | 6.314 | 124.774 | 259.986 | 29.856 | 106.566 | 58.485 | 63.104 | 64.671 | 929 | -20.011 | 25.291 |
| Profit / pierdere netă | 872 | 2.747 | 121.988 | 251.345 | 28.491 | 104.629 | 56.962 | 60.036 | 61.191 | 469 | -20.106 | 24.344 |
| Active imobilizate | 189.086 | 193.091 | 225.073 | 254.399 | 106.777 | 9.876 | 1.017 | 212 | 122 | 853 | 1.584 | 191 |
| Active circulante | 196.656 | 164.187 | 155.579 | 70.275 | 59.816 | 149.556 | 88.794 | 75.251 | 90.056 | 16.516 | 7.886 | 39.592 |
| Stocuri | 64.178 | 81.450 | 78.738 | 48.369 | 3.450 | 4.185 | 252 | — | — | 0 | — | — |
| Creanțe | 121.408 | 41.171 | 27.755 | 18.441 | 29.409 | 17.371 | 54.832 | 6.900 | 4.822 | 9.815 | 1.136 | 39.201 |
| Casa și conturi la bănci | 11.070 | 41.566 | 49.086 | 3.465 | 26.957 | 128.000 | 33.710 | 68.351 | 85.234 | 6.701 | 6.750 | 391 |
| Cheltuieli în avans | 100 | 88 | 166 | 451 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 381.650 | 354.046 | 107.245 | 73.540 | 137.852 | 54.563 | 32.609 | 15.187 | 48.384 | 12.461 | 5.032 | 15.239 |
| Capitaluri proprii | 4.192 | 3.320 | 273.573 | 251.585 | 28.741 | 104.869 | 57.202 | 60.276 | 41.794 | 4.908 | 4.438 | 24.544 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.08.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MITTANI SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J08/1179/2013 |
| EUID | ROONRC.J8/1179/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-05 |
| Sediu social | Str. Monumentului, 16, Sat Feldioara Com. Feldioara, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT FELDIOARA COM. FELDIOARA, STR. MONUMENTULUI, NR.16 |
| Telefon | 0723296956 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEDELTRANS INTERN S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO LORIMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVELIA HOMEMADE S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRU AGREMENT YAYA S.R.L. | aceeași clădire |
| COMFYMED S.R.L. | aceeași clădire |
| HOD MAR PUB SRL inactiv | aceeași clădire |
| INOVAMAAS MARKET SRL | aceeași clădire |
| PERSEUS RESEARCH S.R.L. | aceeași clădire |
| RUSAUR IRI CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANSLUP & NIC SRL | aceeași clădire |
| UNIVERSAL FLORIN COMPROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| STAVA MARKET SRL | 182 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-29 · ONRC: 2026-11-08