ABUIA SRL
CUI 32104239 · J16/1266/2013
ABUIA SRL are CUI 32104239, nr. de înregistrare J16/1266/2013, înmatriculată pe 06.08.2013. Sediul social e în Sat Giurgiţa, Comuna Giurgiţa, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 10 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 166 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -10 lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 374 | — | — | — | — | — | 2.386 | 4.420 | 2.974 | 33.004 | 85.601 | 55.485 |
| Venituri totale | 0 | 374 | 744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.386 | 4.420 | 2.974 | 33.004 | 85.601 | 55.485 |
| Cheltuieli totale | 10 | 166 | 39.829 | — | — | 0 | 2.677 | 2.075 | 4.191 | 14.762 | 25.049 | 55.431 | 32.888 |
| Profit / pierdere brută | -10 | 208 | -39.085 | 0 | 0 | 0 | -2.677 | 311 | 229 | -11.788 | 7.955 | 30.170 | 22.597 |
| Profit / pierdere netă | -10 | 175 | -39.085 | 0 | 0 | 0 | -2.677 | 270 | 96 | -11.858 | 6.965 | 27.602 | 20.932 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 259 | 259 | 414 |
| Active circulante | 4.382 | 4.393 | 2.445 | 42.645 | 42.645 | 42.645 | 42.645 | 46.134 | 51.960 | 55.853 | 67.470 | 58.217 | 59.749 |
| Stocuri | 1.572 | 1.573 | 0 | 38.553 | 38.553 | 38.553 | 38.553 | 36.172 | 35.452 | 33.026 | 34.196 | 32.479 | 55.047 |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 155 | 155 | 155 | 155 | — | — | — | 62 | 62 | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.810 | 2.820 | 2.445 | 3.937 | 3.937 | 3.937 | 3.937 | 9.962 | 16.508 | 22.827 | 33.212 | 25.676 | 4.702 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 926 | 926 | — | — | — | — |
| Datorii | 1.772 | 1.772 | 0 | 1.115 | 1.115 | 1.115 | 1.115 | 2.852 | 8.948 | 12.012 | 12.030 | 9.742 | 39.031 |
| Capitaluri proprii | 2.610 | 2.621 | 2.445 | 41.530 | 41.530 | 41.530 | 41.530 | 44.208 | 43.938 | 43.841 | 55.699 | 48.734 | 21.132 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.08.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Segarcea |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ABUIA SRL |
| Nr. reg. com. | J16/1266/2013 |
| EUID | ROONRC.J16/1266/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-06 |
| Sediu social | Cal. Dunării, 149, Sat Giurgiţa Com. Giurgiţa, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT GIURGIŢA COM. GIURGIŢA, CAL. DUNĂRII, NR.149 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AERAULICA BMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANGIFLOR INSTAL COM S.R.L. | aceeași clădire |
| BRUNOMAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| BUDCRIST COMEXIM S.R.L. | aceeași clădire |
| DUMITRAȘCU OVIDIU 2018 S.R.L. | aceeași clădire |
| EDGOM S.R.L. | aceeași clădire |
| EXBURY TRUCK S.R.L. | aceeași clădire |
| GAUSEM CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GB ILUMIN ART SRL | aceeași clădire |
| GEO FLOISA S.R.L. | aceeași clădire |
| HAINE DE LUX MARADONA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| INMPITIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dolj
| 2283272 | AMIGOS PREST SRL |
| 2283558 | SELI COM IMP SRL |
| 2287118 | SAMY DODOCIOIU SNC |
| 2292190 | TOSCA SRL |
| 2301107 | NEMESIS SRL |
| 2301565 | BULEVARD SRL |
| 2303043 | GHILUS-COM SRL |
| 2303655 | CONSTANT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25