AGRO-MAR ENERGY SRL
CUI 32138045 · J40/10218/2013
AGRO-MAR ENERGY SRL are CUI 32138045, nr. de înregistrare J40/10218/2013, înmatriculată pe 14.08.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9321. În 2025: cifră de afaceri 4.372 lei, pierdere netă 62.209 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 66 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | -62 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -1422.9% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.372 | 1.000 | — | 10.130 | 7.170 | 14.122 | 11.222 | 9.414 | 0 |
| Venituri totale | 4.372 | 1.000 | 0 | 10.130 | 7.170 | 14.122 | 11.222 | 9.414 | 0 |
| Cheltuieli totale | 66.581 | 55.556 | 12.412 | 46.137 | 22.767 | 41.060 | 10.524 | 11.510 | 358 |
| Profit / pierdere brută | -62.209 | -54.556 | -12.412 | -36.007 | -15.597 | -26.938 | 698 | -2.096 | -358 |
| Profit / pierdere netă | -62.209 | -54.556 | -12.412 | -36.311 | -15.812 | -27.415 | 361 | -2.378 | -358 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 218 |
| Active circulante | 89.202 | 76.687 | 70.104 | 39.814 | 50.822 | 26.027 | 16.878 | 611 | 334 |
| Stocuri | 14.248 | 14.248 | 14.248 | 14.248 | 14.248 | 8.711 | 5.686 | — | — |
| Creanțe | 72.098 | 59.583 | 53.000 | 25.589 | 19.877 | 17.176 | 11.153 | 245 | 1 |
| Casa și conturi la bănci | 2.856 | 2.856 | 2.856 | -23 | 16.697 | 140 | 39 | 366 | 333 |
| Datorii | 341.334 | 266.609 | 205.470 | 123.259 | 97.956 | 57.349 | 20.785 | 3.437 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | -252.132 | -189.922 | -135.366 | -83.445 | -47.134 | -31.322 | -3.907 | -2.826 | -448 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AGRO-MAR ENERGY SRL |
| Nr. reg. com. | J40/10218/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/10218/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-14 |
| Sediu social | Str. Aromei, 69, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. AROMEI, NR.69 |
| Telefon | 0722255686 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DUMIONI SPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| PARTNERS CONSULTING R&C IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| PARTNERS R&C&M IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| RONALDO TRADING CO. SRL inactiv | 15 m |
| TERMIR CONSULTING SRL | 23 m |
| C.F.M.E. CONSULTING S.R.L. inactiv | 31 m |
| FOCUS GROUP NLA DESIGN CONSULTANTS SRL inactiv | 31 m |
| NEWBRIDGE CAPITAL S.R.L. | 31 m |
| AVH EDU S.R.L. inactiv | 33 m |
| BĂNCUŢA DE LA STRADĂ S.R.L. | 36 m |
| HIQ INSTAL SRL | 36 m |
| VALUE DRIVEN IT SOLUTIONS S.R.L. | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9321 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
| 4313337 | VIMA PRIMEX SRL |
| 4609597 | SJ & S MED COM SRL |
| 8629864 | M & M TRADING SRL |
| 10365063 | JUMP & JOY SRL |
| 13126028 | EMPATY 2000 SRL |
| 14077357 | DRACULA PARK SA |
| 14680080 | EURO MOBIL PARC SRL |
| 18124966 | HOLIDAY GOTT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25