RED IND CO IMPEX S.R.L.
CUI 3214246 · J21/251/2019
RED IND CO IMPEX S.R.L. are CUI 3214246, nr. de înregistrare J21/251/2019, înmatriculată pe 11.03.2019. Sediul social e în Sat Andrăşeşti, Comuna Andrăşeşti, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 41.683 lei, profit net 29.679 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 42 mii lei · mediana 221 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 30 mii lei · mediana 19 mii lei | 159% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 71.2% · mediana 9.3% | 766% din mediană |
| Cifră pe salariat | 42 mii lei · mediana 141 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 112.336 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41.683 | 41.169 | 55.119 | 55.099 | 53.898 | 51.559 | 69.399 | 47.423 | 44.857 | 42.483 | 535.861 | 89.168 | 154.021 | 0 |
| Venituri totale | 41.707 | 41.169 | 55.119 | 55.099 | 245.833 | 201.559 | 69.399 | 53.815 | 44.857 | 42.483 | 535.861 | 89.168 | 154.021 | 0 |
| Cheltuieli totale | 7.164 | 10.605 | 9.249 | 16.505 | 83.881 | 179.238 | 110.471 | 45.782 | 42.417 | 72.614 | 533.485 | 184.693 | 55.768 | 74.062 |
| Profit / pierdere brută | 34.543 | 30.564 | 45.870 | 38.594 | 161.952 | 22.321 | -41.072 | 8.033 | 2.440 | -30.131 | 2.376 | -95.525 | 98.253 | -74.062 |
| Profit / pierdere netă | 29.679 | 26.359 | 44.299 | 37.139 | 155.315 | 16.274 | -43.154 | 6.418 | 1.094 | -30.131 | 2.376 | -97.886 | 0 | -50.433 |
| Active imobilizate | 133.736 | 133.736 | 133.736 | 133.736 | 133.736 | 185.659 | 325.975 | 322.109 | 331.026 | 331.026 | 331.026 | 798.297 | 798.297 | 798.297 |
| Active circulante | 168.156 | 142.976 | 111.786 | 66.362 | 29.499 | 20.557 | 31.254 | 175.293 | 159.309 | 168.068 | 197.512 | 65.321 | 187.694 | 320.357 |
| Stocuri | — | — | — | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | 161.530 | 2.249 |
| Creanțe | 166.219 | 139.406 | 108.884 | 59.451 | 26.311 | 18.749 | 26.732 | 86.514 | 74.856 | 104.505 | 95.542 | 31.711 | — | 317.898 |
| Casa și conturi la bănci | 1.937 | 3.570 | 2.902 | 6.893 | 3.188 | 1.808 | 4.522 | 88.779 | 84.453 | 63.563 | 101.970 | 33.610 | 26.164 | 210 |
| Datorii | 2.660 | 7.160 | 2.329 | 1.204 | 1.481 | 199.776 | 367.064 | 464.133 | 463.484 | 473.336 | 518.962 | 954.304 | 952.977 | 1.111.651 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 25.749 | 96.111 |
| Capitaluri proprii | 299.232 | 269.552 | 243.193 | 198.894 | 161.754 | 6.440 | -9.835 | 33.269 | 26.851 | 25.758 | 9.576 | -90.686 | 7.265 | -89.108 |
| Capital subscris vărsat | 6.050 | 6.050 | 6.050 | 6.050 | 6.050 | 6.050 | 6.050 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 6.000 | 6.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RED IND CO IMPEX S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J21/251/2019 |
| EUID | ROONRC.J21/251/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-11 |
| Sediu social | Aleea IAS, 1, C13, camera nr.2, Sat Andrăşeşti Com. Andrăşeşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT ANDRĂŞEŞTI COM. ANDRĂŞEŞTI, ALEEA IAS, NR.1, C13, CAMERA NR.2 |
| Telefon | 0744273739 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4120 | 2015 – 2024 |
| 4222 | 2014 |
| 4120 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
| 431879 | CERCONSTRUCT SLOBOZIA S.R.L. |
| 4831479 | CONCIVIC SRL |
| 5081111 | LE MANS 240 PROD SRL |
| 5737691 | TIADI SERV SRL |
| 5906154 | CASECOM SRL |
| 6672841 | NOVACONSTRUCT SRL |
| 7478224 | GLISANDO SRL |
| 12177988 | MATICONS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12