FTH ADVANCE S.R.L.
CUI 32145778 · J2013010340402
FTH ADVANCE S.R.L. are CUI 32145778, nr. de înregistrare J2013010340402, înmatriculată pe 19.08.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 253.189 lei, profit net 34.918 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 253 mii lei · mediana 124 mii lei | 204% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 17 mii lei | 210% din mediană |
| Marjă netă | 13.8% · mediana 19.4% | 71% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 253.189 | 171.623 | 82.233 | 764.485 | 44.518 | — | — | — | — | — | — | 9.220 | 0 |
| Venituri totale | 253.556 | 171.625 | 84.012 | 764.485 | 44.518 | 7.850 | 17.800 | 5.000 | 4.850 | 0 | 0 | 9.220 | 0 |
| Cheltuieli totale | 202.974 | 117.334 | 17.381 | 10.035 | 4.491 | 4.585 | 11.836 | 11.400 | 11.109 | 8.686 | 8.691 | 122.037 | 17.511 |
| Profit / pierdere brută | 50.582 | 54.291 | 66.631 | 754.450 | 40.027 | 3.265 | 5.964 | -6.400 | -6.259 | -8.686 | -8.691 | -112.817 | -17.511 |
| Profit / pierdere netă | 34.918 | 42.051 | 56.253 | 732.515 | 38.691 | 3.053 | 5.430 | -6.550 | -6.405 | -8.686 | -8.691 | -113.094 | -17.511 |
| Active imobilizate | 99.895 | 127.428 | 153.307 | — | 0 | 3.458 | 7.608 | 19.057 | 30.128 | 40.966 | 49.380 | 57.795 | 78.626 |
| Active circulante | 8.731 | 18.979 | 22.812 | 618.951 | 2.187 | 902 | 8.133 | 4.520 | — | — | — | — | 14.289 |
| Creanțe | 6.182 | 5.911 | 14.887 | 591.187 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.549 | 13.068 | 7.925 | 27.764 | 2.187 | 902 | 8.133 | 4.520 | — | — | — | — | 14.289 |
| Cheltuieli în avans | 51 | 224 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.049 |
| Datorii | 73.519 | 104.340 | 91.916 | 0 | 115.751 | 156.615 | 171.049 | 184.315 | 184.315 | 188.748 | 188.476 | 188.200 | 118.275 |
| Capitaluri proprii | 35.158 | 42.291 | 84.203 | 618.951 | -113.564 | -152.255 | -155.308 | -160.738 | -154.187 | -147.782 | -139.096 | -130.405 | -17.311 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 28.10.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FTH ADVANCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013010340402 |
| EUID | ROONRC.J2013010340402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-19 |
| Sediu social | Str. Ioan Bianu, 27, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR IOAN BIANU, NR.27, ET.1, AP.3 |
| Telefon | 0722772037 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASSOCIATED TRADING CORPORATION S.R.L. | aceeași clădire |
| ATRIX MANAGEMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CASIDO SRL | aceeași clădire |
| CITADEL GAMES S.R.L. | aceeași clădire |
| CORNERSTONE PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| DIVINE BEAUTY BY DIANA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FINSERV COMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| HORSCH MASCHINEN SCHWANDORF SUCURSALĂ BUCUREȘTI | aceeași clădire |
| JOS SYSTEM LIMITED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LTW WORLD S.R.L. | aceeași clădire |
| LUNDBECK ROMANIA SRL | aceeași clădire |
| MOTHER CLUCKER'S BUCURESTI 1 S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7022 | 2021 – 2025 |
| 9313 | 2013 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-31 · ONRC: 2026-10-25