FIRST EDILIS TEAM S.R.L.
CUI 32154458 · J2018012952408
FIRST EDILIS TEAM S.R.L. are CUI 32154458, nr. de înregistrare J2018012952408, înmatriculată pe 11.09.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8510. În 2021: cifră de afaceri 931.885 lei, profit net 267.567 lei, 13 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 39 mii lei · mediana 7 mii lei | 575% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 931.885 | 635.961 | 1.641.509 | 1.196.789 | 956.581 | 675.064 | 460.484 | 299.842 | 1.000 |
| Venituri totale | 1.393.571 | 1.989.298 | 1.178.111 | 652.043 | 1.641.531 | 1.196.789 | 956.581 | 675.064 | 460.484 | 299.866 | 1.000 |
| Cheltuieli totale | 1.345.856 | 1.085.070 | 901.527 | 627.469 | 1.616.870 | 1.131.133 | 904.076 | 614.117 | 419.137 | 291.318 | 0 |
| Profit / pierdere brută | 47.715 | 904.228 | 276.584 | 24.574 | 24.661 | 65.656 | 52.505 | 60.947 | 41.347 | 8.548 | 1.000 |
| Profit / pierdere netă | 38.824 | 884.315 | 267.567 | 15.150 | 8.246 | 53.688 | 52.505 | 60.947 | 39.977 | 8.548 | 970 |
| Active imobilizate | 5.127 | 13.672 | 64.530 | 116.239 | 69.103 | 9.736 | 10.370 | 7.150 | 7.150 | 7.150 | 295 |
| Active circulante | 582.335 | 963.327 | 229.672 | 90.422 | 154.643 | 182.587 | 96.098 | 94.530 | 75.640 | 98.314 | 905 |
| Stocuri | — | — | — | 29.854 | 29.000 | 26.526 | 19.059 | 12.575 | 4.931 | — | 84 |
| Creanțe | 12.900 | 167.618 | 27.250 | 25.452 | 83.708 | 95.890 | 69.750 | 57.196 | 23.021 | 2 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 569.435 | 795.709 | 202.422 | 35.116 | 41.935 | 60.171 | 7.289 | 24.759 | 47.688 | 98.312 | 821 |
| Cheltuieli în avans | 12.581 | 10.731 | — | — | — | — | — | -4.373 | -4.373 | -373 | 0 |
| Datorii | 533.321 | 30.947 | 27.679 | 65.116 | 12.350 | -10.826 | -42.993 | 0 | 41.961 | 108.708 | 30 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 350 | 350 | 350 | 0 |
| Capitaluri proprii | 66.722 | 956.783 | 266.523 | 141.545 | 211.396 | 203.149 | 149.461 | 96.957 | 36.106 | -3.967 | 1.170 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 13 | 10 | 22 | 15 | 11 | 9 | 8 | 4 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 10.09.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FIRST EDILIS TEAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018012952408 |
| EUID | ROONRC.J2018012952408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-09-11 |
| Sediu social | Şos. Berceni, 187, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ȘOS BERCENI, NR.187 |
| Telefon | 0730309647 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SIFONARIA CRISTINA SRL inactiv | 17 m |
| MONVELLI EXCLUSIVE S.R.L. | 37 m |
| DELTA COMPACT SRL inactiv | 44 m |
| GEOBELPLAST S.R.L. | 44 m |
| DOBRE AUTO SERVICE SRL | 50 m |
| FIXCECAUŢI S.R.L. inactiv | 50 m |
| GABIANO INVEST S.R.L. | 50 m |
| ROX PREST SERVICII SRL inactiv | 50 m |
| GEMINNY BLU SRL | 52 m |
| CAROL & FANY SRL | 55 m |
| NEXT CAROL'S SRL | 55 m |
| DENIS MINIMAX TOTAL COM SRL inactiv | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8510 | 2014 – 2024 |
| 4322 | 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25