FISCAL VISION TAX SRL
CUI 32159668 · J12/2639/2013
FISCAL VISION TAX SRL are CUI 32159668, nr. de înregistrare J12/2639/2013, înmatriculată pe 22.08.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 65.478 lei, profit net 14.347 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 65 mii lei · mediana 172 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 31 mii lei | 46% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 21.9% · mediana 23.7% | 92% din mediană |
| Cifră pe salariat | 65 mii lei · mediana 176 mii lei | 37% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65.478 | 64.527 | 64.715 | 64.071 | 63.939 | 65.528 | 212.224 | 65.891 | 72.536 | 63.593 | 52.755 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 65.478 | 64.527 | 67.191 | 72.984 | 64.572 | 66.163 | 213.002 | 65.891 | 72.536 | 63.786 | 52.755 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 50.476 | 44.891 | 42.486 | 3.997 | 1.758 | 4.832 | 8.860 | 4.516 | 5.382 | 7.618 | 8.521 | 8.029 | 2.298 |
| Profit / pierdere brută | 15.002 | 19.636 | 24.705 | 68.987 | 62.814 | 61.331 | 204.142 | 61.375 | 67.154 | 56.168 | 44.234 | -8.029 | -2.298 |
| Profit / pierdere netă | 14.347 | 18.991 | 24.046 | 66.841 | 61.109 | 59.450 | 197.852 | 59.398 | 64.978 | 54.254 | 42.652 | -8.029 | -2.298 |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 | 667 | 1.667 | 2.667 | 908 | 908 | 908 | 0 | 589 | 589 |
| Active circulante | 38.145 | 56.025 | 46.527 | 269.679 | 367.008 | 322.125 | 262.927 | 224.011 | 173.725 | 110.479 | 51.374 | 646 | 549 |
| Stocuri | 11.834 | 11.994 | 11.385 | — | — | — | 0 | 1.139 | 445 | 1.999 | — | — | — |
| Creanțe | 14.794 | 6.798 | 6.280 | 10.735 | 8.584 | 5.891 | 9.451 | 10.893 | 22.222 | 6.893 | 551 | 351 | — |
| Casa și conturi la bănci | 11.517 | 37.233 | 28.862 | 258.944 | 358.424 | 316.234 | 253.476 | 211.979 | 151.058 | 101.587 | 50.823 | 295 | 549 |
| Datorii | 23.318 | 36.554 | 3.480 | 202.358 | 48.784 | 66.010 | 67.262 | 45.810 | 54.921 | 56.653 | 18.649 | 11.162 | 3.036 |
| Capitaluri proprii | 14.827 | 19.471 | 43.047 | 67.321 | 318.891 | 257.782 | 198.332 | 179.109 | 119.712 | 54.734 | 32.725 | -9.927 | -1.898 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FISCAL VISION TAX SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2639/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/2639/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-22 |
| Sediu social | Str. Nucului, 3, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NUCULUI, NR.3 |
| Telefon | 0722365145 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DĂNILĂ & PARTNERS S.R.L. | 30 m |
| GRIGACI SOFTWARE SRL | 30 m |
| INDEPENDENT FINANCIAL AUDITORS SOCIETY S.R.L. inactiv | 30 m |
| COCRI SRL | 47 m |
| DR. CORINA SIMON-BODEA S.R.L. | 47 m |
| ALTAROM SERVICII SRL | 51 m |
| ALVERNA FITNESS SRL | 51 m |
| AS HABITAT DOI SRL | 51 m |
| BTD CONSULTING S.R.L. | 51 m |
| BUILDING INVEST SRL inactiv | 51 m |
| CBC INVEST SRL | 51 m |
| DMM CONS FINANCIAL S.R.L. inactiv | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25