FENFAST SRL
CUI 32163073 · J2013001342167
FENFAST SRL are CUI 32163073, nr. de înregistrare J2013001342167, înmatriculată pe 23.08.2013. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 570.496 lei, profit net 467 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-20 | Gradinita cu program prelungit "Sfanta Lucia" | Pachete de alimente (Rev.2) | 214 lei |
| 2024-06-19 | Gradinita cu program prelungit "Sfanta Lucia" | Pachete de alimente (Rev.2) | 550 lei |
| 2024-06-19 | GRADINITA CU P.P. "CURCUBEUL COPILARIEI" | Pachete de alimente (Rev.2) | 870 lei |
| 2024-06-18 | GRADINITA CU P.P. "CURCUBEUL COPILARIEI" | Pachete de alimente (Rev.2) | 632 lei |
| 2024-06-18 | Gradinita cu program prelungit "Sfanta Lucia" | Pachete de alimente (Rev.2) | 255 lei |
| 2024-06-17 | GRADINITA CU P.P. "CURCUBEUL COPILARIEI" | Pachete de alimente (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-06-17 | Gradinita cu program prelungit "Sfanta Lucia" | Pachete de alimente (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-06-14 | LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST | Pachete de alimente (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-06-14 | LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST | Pachete de alimente (Rev.2) | 833 lei |
| 2024-06-13 | GRADINITA CU P.P. "CURCUBEUL COPILARIEI" | Pachete de alimente (Rev.2) | 1 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 570 mii lei · mediana 199 mii lei | 287% din mediană |
| Profit net | 467 lei · mediana 3 mii lei | 16% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 1.6% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 285 mii lei · mediana 224 mii lei | 127% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 570.496 | 669.108 | 632.662 | 768.291 | 541.377 | 97.650 | 273.826 | 268.803 | 286.037 | 310.735 | 320.743 | 217.298 | 169.610 |
| Venituri totale | 570.501 | 669.114 | 644.894 | 768.395 | 541.380 | 97.700 | 274.270 | 269.267 | 286.181 | 311.001 | 320.780 | 217.565 | 169.610 |
| Cheltuieli totale | 569.257 | 608.125 | 543.154 | 646.944 | 442.330 | 103.083 | 242.206 | 235.305 | 259.670 | 257.128 | 287.864 | 186.073 | 134.338 |
| Profit / pierdere brută | 1.244 | 60.989 | 101.740 | 121.451 | 99.050 | -5.383 | 32.064 | 33.962 | 26.511 | 53.873 | 32.916 | 31.492 | 35.272 |
| Profit / pierdere netă | 467 | 44.896 | 96.068 | 113.918 | 93.597 | -6.751 | 28.659 | 31.273 | 23.428 | 47.653 | 23.293 | 24.966 | 30.184 |
| Active imobilizate | 6.280 | 4.201 | — | — | — | — | — | 524 | 1.048 | 1.572 | 2.244 | 369 | 590 |
| Active circulante | 58.382 | 116.760 | 195.313 | 160.548 | 139.617 | 42.879 | 61.633 | 108.707 | 81.000 | 73.729 | 127.201 | 61.343 | 30.949 |
| Stocuri | — | 793 | 1.347 | — | 1.965 | — | 229 | — | — | — | — | 10.184 | — |
| Creanțe | 2.237 | 39.985 | 59.665 | 80.878 | 3.231 | — | 15.004 | 8.984 | 2.599 | 2.599 | 2.743 | 412 | 2.133 |
| Casa și conturi la bănci | 56.145 | 75.982 | 134.301 | 79.670 | 134.421 | 42.879 | 46.400 | 99.723 | 78.401 | 71.130 | 124.458 | 50.747 | 28.816 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 284 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 65.251 | 82.112 | 98.407 | 45.940 | 44.137 | 19.944 | 31.947 | 7.152 | 11.242 | 27.924 | 50.802 | 6.361 | 1.155 |
| Capitaluri proprii | -589 | 38.849 | 97.190 | 114.608 | 95.480 | 22.935 | 29.686 | 102.079 | 70.806 | 47.377 | 78.643 | 55.351 | 30.384 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.08.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FENFAST SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001342167 |
| EUID | ROONRC.J2013001342167 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-23 |
| Sediu social | Str. George Fotino, 2, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. GEORGE FOTINO, NR.2, BL.B8, SC.4, ET.2, AP.7 |
| Telefon | 0351425016 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BAKROON DENTMED S.R.L. | aceeași clădire |
| BRAD ASG S.R.L. | aceeași clădire |
| DIARTCAMPWS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIPLOMACY MASTERS S.R.L. | aceeași clădire |
| DO TECNOSISTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| LAURFARM SRL inactiv | aceeași clădire |
| LD LEGAL CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LUMI ORPHIC S.R.L. | aceeași clădire |
| NETVANTEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| OLEMEX SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| SCHMIANI SRL | aceeași clădire |
| TARGARYEN I.T. SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (6)
| 4619 | 2023 – 2025 |
| 4639 | 2022 |
| 4619 | 2021 |
| 4639 | 2020 |
| 4619 | 2017 – 2019 |
| 4639 | 2013 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Dolj
| 2280845 | ISTIANO INTERNATIONAL SRL |
| 2284308 | MIHALACHE SRL |
| 2294450 | PEGO-EXIM SRL |
| 2309119 | ELECTRO - LAMET SRL |
| 2316540 | POPECI SRL |
| 2322860 | BIFORA SRL |
| 2324178 | CONTAG SRL |
| 3068523 | TUNEF SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25